Může utrogestan ovlivnit těhotenský test?

Anonymni
20.4.08 17:19

Může utrogestan ovlivnit těhotenský test?

Dobrý den,potřebovala bych poradit od vás,které jste již s tímto měly někdy problém..14 dubna jsem byla na inseminaci,na kontrolu jsem šla za 2 dny což bylo 16 dubna,měla jsem prasklé 2 folikuly,proběhla další inseminace(JEŠTĚ TEN DEN),dostala jsem UTROGESTAN,zavádím 1-1-1. Včera jsem si jen tak udělala těhotenský test a byl pozitivní a dnes ráno to samé..Chci se zeptat zda může utrogestan ovlivnit těhot.test?? Díky moc za radu a vaše zkušenosti.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Caty
20.4.08 17:49

Ahojky a neměla jsi náhodou píchnut před MS pregnyl? Ten tt ovlivňuje. Já ho měla pozitivní ještě 11.tý den od píchnutí. Utrogestan tt ovlivnit nemůže. Také jej beru.

• Nahlásit
  • Citovat
93
20.4.08 19:51

Anonymní, píchala jsi Pregnyl? Pokud ano tak ten ovlivňuje tt min deset dní!
Pokud byla inseminace 16.4. je nesmysl dělat si test po čtyřech dnech. Já si ho po IUI dělala třináctý den a čárka byla ještě neviditelná, trochu silnější byla až patnáctý.
Dřív to opravdu nemá smysl, tak držíme palce ať je test pozitivní doopravdy :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.16 18:55

Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.12.16 18:56

Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.12.16 18:56

Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.12.16 18:57

Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.12.16 18:58

Ahoj :) Beru tyto léky první cyklus na upravení. Vždy jsem měla cyklus 30-37. Doktor mi ty prášky dal tak nějak at mam cyklus 28. V neděli jsem dobrala prášky a do 3 dnů jsem to měla dostat. Ale stále nic. Je to 5.den po dobrani. Bojím, ze jsem si je nezavadela dostatečně hluboko a nezafungovalo to.
Chápu, ze nemáte vesteckou kouli, ale mam si udelat test? Nechci byt zbytečně zklamaná
Jde mi o to, ze je beru první cyklus, tak nejsem zkušená :)

Omlouvám se za vložení několikrát, neslo to

• Nahlásit
  • Citovat
49501
9.12.16 19:04

Test klidne ano, hloubka zavedeni nema nejmensi vliv a predstava, ze 28denni cyklus je zakladem vseho a je nutno to tak za kazdou cenu srovnat, je trosku mimo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama