Na co má nárok svobodná matka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Staworowski
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 1 inzerát 14.12.18 17:36
Na co má nárok svobodná matka?

Ahoj, máme s přítelem 7m syna a nejsme manželé. Žijeme ve společné domácnosti. Mám jako svobodná matka nárok na nějaké dávky/příspěvek? Nejsme v hmotné nouzi, jen mě zajímá, zda třeba nemám na něco nárok.
 Díky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 14.12.18 17:37

To už je dneska téměř každá včetně mě. Máš nárok na RP a předpokládám, že ho i pobíráš. Co chceš víc?

Kriss Tina
Kelišová 7010 příspěvků 14.12.18 17:39

Rodičovský příspěvek. U příspěvku na bydlení záleží na příjmech všech co mají stejný TP jako ty, na zbytek taky asi nedosáhnete pokud má přítel slušný plat.

ivašot.
Kelišová 6869 příspěvků 14.12.18 17:40
@Staworowski píše:
Ahoj, máme s přítelem 7m syna a nejsme manželé. Žijeme ve společné domácnosti. Mám jako svobodná matka nárok na nějaké dávky/příspěvek? Nejsme v hmotné nouzi, jen mě zajímá, zda třeba nemám na něco nárok.
Díky.

Jako tŕeba daňový bonus za to, že si tě ani nevzal :mrgreen: ?

Sany80s
Kelišová 6718 příspěvků 14.12.18 17:40

Záleží na tom, jaké jsou tvoje příjmy a výdaje a kdo má v bytě trvalé bydliště.

Staworowski
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 1 inzerát 14.12.18 17:43

Tak nějak jsem si to myslela, ale tak nikdo neví všechno....... Říkala jsem si, zda mi něco neuniklo :mrgreen:

rozand
Závislačka 4034 příspěvků 14.12.18 17:45

@Staworowski kdybyste se vzali, mohl by si te odecist z dani

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22999 příspěvků 14.12.18 17:48

@Staworowski ale ty nejsi svobodná matka, ty k tomu dítěti máš otce, se kterým sdílíš společnou domácnost.

tininas
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 14.12.18 17:48

Božislava
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 14.12.18 17:50

Porodit dítě není zásluha, pouze tvoje možnost. Tak to tady chodí.

Staworowski
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 1 inzerát 14.12.18 17:50

@tininas píše:

Ano o tom vím a svatba je v plánu :mrgreen: :palec:

modravlocka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 14.12.18 17:51

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pardon. Když už jsme u těch nároku, nevíte, na co bych mohla mit nárok já? Vdaná, pracující, se 3 dětmi a hypotekou? :lol:

Staworowski
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 1 inzerát 14.12.18 17:54
@modravlocka píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pardon. Když už jsme u těch nároku, nevíte, na co bych mohla mit nárok já? Vdaná, pracující, se 3 dětmi a hypotekou? :lol:

Stejně jako já, na nic :mrgreen: :palec:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 14.12.18 17:57

@lleennttiillkkaa No, když není vdaná tak je svobodná. A když má dítě, tak je matka. Takže je svobodná matka. Asi si to pleteš se „samoživitelkou“. :D

terinka4444
Hvězda diskuse 69406 příspěvků 14.12.18 18:00
@modravlocka píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pardon. Když už jsme u těch nároku, nevíte, na co bych mohla mit nárok já? Vdaná, pracující, se 3 dětmi a hypotekou? :lol:

no chodit do práce, řádně makat, aby bylo na daně, aby se tak případně dalo přerozdělovat těm, co nejsou v nouzi, ale co kdyby bylo něco, co by mohlo kápnout :mrgreen: Takže nárok držet hubu, krok a zařezávat :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Hořící muž z Václavského náměstí: Následovníka Palacha hasili bundami

Policie dnes odpoledne kolem třetí hodiny zasahovala v horní části... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >