Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Pavel: Já jsem hledala taky..Tyhle adaptéry speciální téměř na celé tělo má jen Electro Antiperspirant. Koukni na jejich stránky. Mají tam na čelo speciální aplikátor. Mě zaujal ten hrudní. Dokoupím ho..Se základní sadou sem spokojená moc. ![]()
Ahojte, dovoľte mi podeliť sa o svoju skúsenosť. Kúpil som si Electro Antiperspirant aby som prekonal svoje problémy s extrémnym potením rúk. Urobil som 6 procedúr a teraz mám obe ruky 100% suché! Naozaj je to kúzlo, dokonca som si prvýkrát v živote nakrémoval ruky! Z vlastnej skúsenosti jednoznačne odporúčam.
KajkaSlovak:Vážně?? nikde sem právě nedohledal ty adaptéry. Děkuju moc za tip! Aspon, že tenhle vynález je má. Trpím tím úporně a vážně hledám pomoc. Jsem zoufalý
Dobrý den, vyzkoušený Electro antip. mám a výborné zkušenosti! Břicho se nepotí. Cítím se jednoduše skvěle. Manželka je spokojena. Doslova sem ji promáčel ložní prádlo. Pocení mě to zbavilo zhruba po 2 týdnech. Takže můžu za sebe řici, rozhodně ANO ![]()
Tak ja som si objednala ten digitalni ANTIPE, potom dam vediet ako zabral.. ![]()
Elinka 77. gratulujem a dúfam že tebe to vydrží dlhšie. Mne sa to stále vráti po 10 max 14 dňoch. Tak píš potom!!!
Monika 30: jasne dam vediet, drz mi palce, snad mi to pomoze, musim tomu verit. S tym antipe ma malo ludi skusenosti, je to taka novinka, ale funguje na rovnakom principe ako elektroantiperspirant a tiez je tam lehota 40 dni na vratenie bez udania dôvodu…tak uvidime…vyhovuje mi ze je to digitalne cize si tie procedury mozem robit sama nepotrebujem nikoho kto mi to tam bude zapinat alebo vypinat…tak uvidime
A je o viac ako 100eur lacnejsi ![]()
Monika30: a kolik pak delas tech udrzovacich procedur? a zabira ti to porad?
Robila som si tú 4- týždnovú úplne začiatočnú kúru. Potenie sa mi vrátilo hned prib. 10-14 dní už sa to zo dňa na deň stupňovalo. tak mi kázali nech si urobím 3 procedúry za sebou ( 3 dni). a ak sa mi to potenie vráti tak si mám už 2 procedúry iba urobiť. poznačiť si to všetko a napísať im koľko mi to zakaždým vydržalo. Tak som si urobila tie 3 procedúry potenie klasika po 14 dňoch sa mi to vrátilo zase zo dňa na deň silnejšie potenie-stupnuje sa. Tak teraz by som si mala urobiť tie dve kúry, ale nejako mi to nevychádza pri dvoch deťoch. tak zajtra prib. pozajtra si ich už urobím. A u teba ako? Je pravda, že tým potenim trpím od detstva tak som asi dosť ťažký prípad.
![]()
Já sem si dnešním dnem objednal Electro Antiperspirant Sensitive, který je vyvinut pro terapii rukou a nohou bez asistence. Dlouho sem pátral, který zvolím přístroj a na radu svého lékaře volím tuto variantu. Protože můj lékař sám odzkoušel a nabídl samotné odzkoušení a já byl maximalně spokojenej. A v tomto případě nehledám kde je co lacinější, hledám kvalitu a nejlepší výsledek ![]()
Monika30: Taky ze zacatku jsem to udelal, a mel jsem asi 2-3tydny klid, ale nepomohli mi ty udrzovaci… tak jsem tam psal, a delal jsem ty procedury ruzne, jak mi rekli… Nakonec jsem ale musel delat cele znova a ty zabrali, pak ale prislo zase poceni, delal jsem ty udrzovaci, a ty uz zase nezabrali…
Dneska na to jdu Znova ale musim si ubrat trochu ten proud, delal jsem to na 20mA a ti uz bylo pomalu nesnesitelne
budu si to delat na tech 13-15 a prubezne po 2tydnech udelam ty 3´kury jak to tady nekdo delal, jsem cetl…
Kolik proudu davas ty? ![]()
Ahoj, koukám tady na vaši diskuzi a taky bych přispěla. Když jsem se rozhodovala, zvolila jsem antipe kvůli lepším funkcím a více informacím o přístroji. U EA sice hezké reference, ale co všechno přístroj umí se nedozvíte. Na to, že jedou reklamu ve velkém, na mě ve finále působili míň seriózně než firma, která je sice tišší, ale výrobek mě opravdu oslovil.
No to je jedno, hlavně co chci říct, že jsem zatím nadmíru spokojená. Trochu mě znepokojují zprávy o tom, jak nezabírají udržovací kůry u iontoforézy obecně. Já je zatím ještě nedělala, tak se trochu bojím. Už jsem si zvykla na tu pohodičku bez pocení a nechce se mi být zase „v tom“. Četla jsem tu teď o novém EA, ale stejně když jsem koukla na stránky, tak z toho moc moudrá nejsem. Co to tedy vlastně umí a co je to přesně za funkce? Sice píšou o aplikaci bez druhé osoby, ale jakým způsobem to je zajištěno? Mimochodem Pitas, jak jsi to odzkoušel, když to ještě není na trhu? Bylo by fajn, kdyby EA trochu komunikoval se zákazníky i odborně, než jen reklamami po americky, fakt mi to tam chybí. Jinak cenu už si aspoň trochu poupravil, je vidět že konkurence je opravdu užitečná věc.
Tajtrdlik- podla mna si to presne vystihla. Som rada ze sa tu ozyvaju aj ludia ktori maju ANTIPE, aj mne pripadal na ovela vyssej urovni ako EAP a preto som si ho objednala. Uz sa neviem dockat kedy pride…
Dakujem Lenik a Jitulik ze si vobec spomenula ze take daco existuje…presne ako Tajtrdlik pise ze nerobia taku velku reklamu ako EAP takze malo ludi o nom vie…
Tajtrdlik: já si ho teprve objednal jako novinku. U lékaře jsem zkoušel klasiký Electro Antiperspirant. Podívej je každého volba co si zvolí..Vy si tady dedukujete vaše názory o ceně a tiché reklamě a toho jak je to díky toho opravdu přesvědčivé. Já budu věřit a vážit slova lékaře a je jich po celé republice dostatek, a toho co je skutečně ověřené. Nezajímá mě nějaká cena nebo tichá reklama jako důveryhodnost! A co koukám na internet tak v článcích je dostatečně popsáno jak funguje Electro antiperspirant Sensitive. Tak prosím nechte si svoje přístroje a pěkně si je užívejte. Hezký den
Dobrý den..trpím velkým pocením v oblasti čela. Mohli byste mi někdo poradit co s tím? Nějaký tip nebo doporučení??Děkuju předem