Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj
Je normální mít v počítači fotky své bývalé nahé a ještě sex a video sex?
Našla jsem ve společném počítači pro celou rodinu fotky manželovi ex ve sprše v posteli. Dále těhotné bříško kde na fotce pod těhotenským bříškem byl jeho úd v jejím přirození. A video kde byl záběr na jejich rozkroky, na její obličej a její vzdechy.
Nevadí mi její oblečené fotky, těhotenské fotky, miminki už vůbec ne, protože mám jejich syna ráda jse hodná macecha. Nevadí mi její fotky v plavkách z dovolené.
Ale má uložené fotky ultrazvuku, fotky těhotenstkeho testu, fotky jejich kytice z výročí.
Milostné emaily, kde je jaký byl jejich sex, co by si přála, a všelijaké milostné no…
Chce se mi z toho zvracet.
Před 4 lety jsem našla to sexuální video a nedávno fotky. Až děti povyrostou 3 roky a 6 let a začnou používat rozum a počítač, tak co se stane až to objeví?!?
Poprosím ho o smazání už kvůli dětem.
Ja se cítím všelijak, zařazené, smutné no ten pocit se nedá popsat.
No on mi na to řekl, víš co znamená private - soukromí. Nemá prý co skrývat, ani neví co za, letité fotky tam prý má a, že se mu nemám v jeho souborech hrabat. No tak jse to omylem objevila a děti jednoho dne taky
A co se stane pak to už nevím.
Vím, že mi řeknete, že je to něco krásného co prožili, vzpomínky a že teď jsem jeho ženou s dětmi já, ale asi by jste také necítili dobře.
Co mám dělat? První co řekla jsem mu že o tom vím a že prosím o vymazání nahých sexuálně erotických fotek jeho ex přítelkyně
Kamarádka mi řekla, že to je jeho nějaká sexuální úchylka ![]()
Tosi to u toho dělá? To jsem mu napsala v SMS a v SMS ať to prosím kvůli dětem vymaže a ne schovává si ty nahé erotický fotky
@MimiNove At si je zalohuje na externi disk a schova, aby k tomu nemel nikdo jiny pristup ![]()
@MimiNove píše:
Kamarádka mi řekla, že to je jeho nějaká sexuální úchylkaTosi to u toho dělá? To jsem mu napsala v SMS a v SMS ať to prosím kvůli dětem vymaže a ne schovává si ty nahé erotický fotky
Jasně když jsi mu napsala, že to je úchylka, určitě to teď rychle poběží smazat ![]()
@MimiNove píše:
Kamarádka mi řekla, že to je jeho nějaká sexuální úchylkaTosi to u toho dělá? To jsem mu napsala v SMS a v SMS ať to prosím kvůli dětem vymaže a ne schovává si ty nahé erotický fotky
Jaká úchylka? Myslíš šmírovat partnerovi v soukromí? Neodvolávej se na děti, chceš to smazat jen kvůli sobě…
Když ví, co je to soukromí, tak by taky měl vědět, že svoje soukromé věci lidi obvykle mívají tam, kde k nim nemají volný přístup ostatní. Kvůli tobě soubory s bývalou evidentně nesmaže, ale trvala bych na tom, ať si je přesune někam jinam. Už kvůli dětem, které ten počítač budou používat taky.
@MimiNove píše:
Kamarádka mi řekla, že to je jeho nějaká sexuální úchylkaTosi to u toho dělá? To jsem mu napsala v SMS a v SMS ať to prosím kvůli dětem vymaže a ne schovává si ty nahé erotický fotky
Kamarádka ti to rekla? A ta to ví jak? S tebou si fotky a videa nedělá?
Me by to teda vadilo, ze ma takove fotky
.Ale ja mazu i normalni fotky byvalych. Nevidim duvod si je nechavat
.
@Janli píše:
Jaká úchylka? Myslíš šmírovat partnerovi v soukromí? Neodvolávej se na děti, chceš to smazat jen kvůli sobě…
No a i kdyby…Tobě by to na jejím místě připadalo v pořádku?
A přesně jak, už tady někdo psal. Když už tohle ten chlap nutně musí mít, má to mít zajištěné tak, aby se k tomu nikdo nedostal.
Pokud by to v budoucnu našly děti, bylo by to nevhodné i kdyby aktérkou byla zakladatelka. V případě, že je tam ex už bych to považovala za vrcholně nevhodné.
@prokr emimino no, každá druhá šíleně tolerantní.
Ja si jen nekdy rikam, jestli by byly tak tolerantni, kdyby se to tykalo primo dotycnych.
… Zakladatelko, me to normalni neprijde, jedna vec jsou normal fotky, ale to co popisujes, trvala bych na smazani, nevidim duvod, proc takovy fotky mit. ![]()
Řekla bych mu, ať si to zahesluje. A pro jistotu bych si udělala svůj uživatelský vstup do PC. Abych už na nic jejich privátního nenarazila. Nechápu, proč to dávno nesmazal, když to nepotřebuje. Nebo ano?
@prokr píše:
No a i kdyby…Tobě by to na jejím místě připadalo v pořádku?
A přesně jak, už tady někdo psal. Když už tohle ten chlap nutně musí mít, má to mít zajištěné tak, aby se k tomu nikdo nedostal.
Pokud by to v budoucnu našly děti, bylo by to nevhodné i kdyby aktérkou byla zakladatelka. V případě, že je tam ex už bych to považovala za vrcholně nevhodné.
Manželovi do počítače nelezu, co tam má za fotky, to je mi šumák. Že budou počítač používat děti, to je poněkud zcestný argument. Při životnosti techniky a vývoje softwaru bude počítač pro děti nepoužitelný. Jo, chlap měl mít fotky zaheslovaný, ale nejspíš ani neví, co všechno tam má.
Mně by to bylo fakt jedno. Kdo ví, co mám na tom svém já
![]()
Dětem jsem postupně pořídila vlastní noťas. Můj pevný je nezajímá.
Tak z takových fotek by asi nebyla žádná žena nadšená. Tohle má mít někde zchovane a hotovo.Jo vadilo by mi to na tohle přijít.