Najděte si svého marťana

13
12.3.17 20:14

Najděte si svého marťana

Ahoj holky, nedávno jsem četla doporučení na knihu od psychologa Marka Hermana: Najděte si svého marťana. Prý tam pěkně popisuje psychiku malých dětí a může pomoci jako výchovná příručka. Znáte ji některá? Doporučily byste? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9805
12.3.17 20:16

@Klema Neznam, ale ma fakt dobra hodnoceni http://www.databazeknih.cz/…rtana-107623

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
12.3.17 20:18

Super. Diky za tip. Tak ja si ji asi poridim a pak se muzu podelit o dojmy:).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 20:41

Ja rozhodne doporucuju, po dvou letech se na ni chci vrhnout znovu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
12.3.17 21:35

@lenuska86 A nevis, jestli to neni podobne knize Respektovat a byt respektovan? Dle popisu mi to tak trochu pripada. Osobne jsem necetla jeste ani jednu, ale obe byvaji doporucovany jako kvalitni vychovna literatura:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
12.3.17 22:09

Je to super. Krásně ctive. Zatím jsem bohužel nenašla čas dojít do konce. Píše i z pohledu vlastního. Nejvic mě dostalo to, jak malý klučina jde poprvé do obchodu sam pro rohlik, máma ceka venku. Boji se, ale zvládne to a nadsene běží za mámou ven. Přehledné kaluž, uspini se a máma mu vynada. Úplně pohřbí a zabije v něm ten úspěch… popsáno je to tedamnohem líp, tohle je jen volně…mimochodem - nechystá se ji někdo prodat??? Mam ji jen pujcenou a chtěla bych vlastní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 08:49

@Klema V podstate jsou si trosku podobne, takovy navod jak na deti :) Ale Martan mi prijde vic ctivejsi, vtipnejsi, rekla bych vic ze zivota :) Kazdemu rodici bych dala povinne precist.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama