Najít sílu zhubnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 11:21
najit silu zhubnout

Byla jsem hubena i kdyz jsem milovala sladke.
prislo dite, druhe, treti a ja v 35 letech mam asi 85 kg pri 168cm.
uz to nechci.
nemam moznost chodit cvicit. stacilo. by nezrat tolik.

kazdy kousek cokolady si vycitam, miluji pecivo.. co mam jist?

jsem typicke jablko… temee vsechno na brichu. mam vel. 46
kde kupujete obleceni?
nechci diety. zadnou jsem. nikdy nedrzela a nebudu.
ale chci zmenit navyky. ale jak… dekuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Valkýra88
Kecalka 421 příspěvků 13.03.19 11:28
@Anonymní píše:
uz to nechci.

kde kupujete obleceni?
ale chci zmenit navyky. ale jak… dekuji

Bez zmeny jidelnicku nezhubnes (vynechat sladke, jist ovoce,zeleninu, omezit pecivo a prilohy. ..). A dulezity je pohyb, cvicit muzes i doma. No a je to vsechno jenom v hlave, kdyz budes chtit ty sama, tak to dokazes. Jinak co vim, tak v Kiku maji i vetsi velikosti a i pekne kousky. Preji hodne zdaru :kytka:

Příspěvek upraven 13.03.19 v 11:33

Tichošlápek
Extra třída :D 13716 příspěvků 13.03.19 11:32

Budeš muset cvičit. Třeba doma u kompu, videí je plno. A ze nemáš tolik jist, víš sama.

Luka123
Kecalka 105 příspěvků 13.03.19 11:33

Mě hodně pomohlo prostě si hlídat co jím (appka na telefon, Yazio). Ono ti pak prostě přijde blbý, když tam dáš třeba tatranku a vidíš, že má stejně kalorií jako pečené hranolky v troubě s vepřovou panenkou… a to teda radši maso než sladkou srágoru.

Navíc jsem zjistila, že jsem jedla málo.. i když mi to tak nepřipadalo. Začala jsem s jídelníčkem na míru cca na 2 měsíce, pak už pochopíš princip a sama začneš improvizovat a nahrazovat hodně nevhodné něčím zdravějším a chutným (jsem mlsná, a když mi to nechutná, to radši nejíst). Teď jím až až, snažím se vyhýbat pivu (to je strašněj prevít). Víno si dám, ujíždím na chipsech (naučila jsem se brát si malou mističku na chuť a prostě si je brutálně vychutnávat, pytlík mám třeba na 7×… pohyb, klidně jen chůze, a domácí práce.. a hodinky s počítadlem kroků jsou taky super, prostě tě to naučí a změní postupně.

Za mě: 8kg za rok a 13cm v pase za rok. Nijak to nehrotím, radši pomalu, ale trvale

Příspěvek upraven 13.03.19 v 11:36

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 11:34

vim.
mozna mam uz roztazeny zaludek…

aknadar
Kecalka 338 příspěvků 13.03.19 11:35

Máš zpomalený metabolismus, nejspíš .. jak píše kolegyně, změna jídelníčku a pohyb. Nic nového. Nemůžeš např chodit večer plavat, když děti usnou? U nás je bazén do půl 10. Musíš vytvořit svalovou hmotu, jen tak urychlit metabolismus. Je to běh na velmi dlouhou trať , bohužel. Začni ihned.

Valkýra88
Kecalka 421 příspěvků 13.03.19 11:35
@Anonymní píše:
vim.
mozna mam uz roztazeny zaludek…

Ten se zase smrskne ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 11:36

@Luka123 gratuluji.

ja kojim ale mozna i maly by byl rad kdyby dostaval neco jineho jak tolik cukru. :roll:
appku stahnu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 11:36

alkohol nikdy nepiju ani jsem neochutnala pivo nikdy :mrgreen:

Stánina
Generální žvanilka 22038 příspěvků 13.03.19 11:37
@Anonymní píše:
uz to nechci.

kde kupujete obleceni?
ale chci zmenit navyky. ale jak… dekuji

Trička jsou dobrý v Tchibu, dělaj s tou gumičkou v pase, břicho to dobře schová. Ve výprodeji jsou za dobrou cenu. Taky jsem jablko…

lachtanice86
Echt Kelišová 7640 příspěvků 13.03.19 11:38

Upravit jídelníček a přidat pohyb. Jinak to nejde.

Luka123
Kecalka 105 příspěvků 13.03.19 11:41

Když kojíš, si doma, pokud nemáš zdravotní problém, hejbej se s ním, posilování s miminy je na netu spousta, choď s kočárem, na nákupy jezdi s prckem pěško-kočárem, svižná chůze, při domácích pracích se zkus trochu zadýchat, dělej je svižně, pusť si muziku a tanči kolem malého. Každý pohnutí se počítá! To zvládneš!
A čokoládu si nezakazuj. Budeš na to mít větší chuť. Nebo neměj doma nic, co tě láká, kup si nějakou fakt kvalitní a stanov si, jak dlouho ti musí vydržet, a zobej jako odměnu ždibíček 1× denně, vychutnej a užívej a těš se zase na příští, druhý den…
Na odnaučení na sladké mi fungovalo 1 měsíc ho prostě doma nemít (což je teda hrůza, když babičky děti zásobují sladkostmi a já jim je samozřejmě nedávám a sama jsem měla tendenci je užírati). Tělo měsíc otravuje, ale pak si zvykne a stačí ti jen maličko a nevyhledáváš to tak moc. Cukr je droga, to je prostě fakt.

Aduš8
Závislačka 4152 příspěvků 13.03.19 11:44

Já sama měla při kojení problém, měla jsme věčně hlad a chuť na ty nezdravé věci :D. Hubnout jsem začala až po odstavení malého, šlo to docela fajn,do původní váhy mi chybělo ještě 9kg(přibrala jsme 30 v těhotenství) a znovu jsem otěhotněla. Zatím mám pořád původní váhu, jsem ve 20.tt. Ale bez úpravy jídelníčku se ti zhubnout nepodaří, dělá to 75% celkového úspěchu, 25% je pohyb :kytka:

Freeandwild
Kecalka 156 příspěvků 13.03.19 11:54

Budeš se tím asi muset trochu zabývat, jestli chceš vidět výsledky.
Zhubnout jde i bez cvičení, ale pokud nemáš dost svalů - aktivní hmoty, bude to obtížnější a v jídle se budeš muset dost hlídat.
Zkus určitě aplikaci kalorické tabulky a tam si jídlo zapisuj. Kolik bys měla přijmout kalorií, bílkovin, sacharidů a tuků, si můžeš vypočítat například na kalkulacče na stránkách Michal Josef Tóth.
Obecně se jako první radí vyřadit sladké nápoje a nahradit je vodou, potom vyloženě cukrovinky, polotovary a podobně. Ideální je vařit ze základních surovin - maso, mléčné výrobky, ryby, vajíčka, luštěniny, vločky, rýže, brambory, zelenina, ovoce…

anahita
Ukecaná baba ;) 1070 příspěvků 13.03.19 12:23

Vše tady bylo napsáno.. K tomu oblečení.. já nakupuji na netu v Bonprix. Mají tam krásné kousky za rozumné peníze až do velikosti 50..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama