Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Zalando jsou smejdi, to co prodávají na českém trhu to je ten ausus který němci nechtějí, ať koupíte co koliv velikosti nesouhlasí, a když vratite zboží čekáte a čekáte na peníze já čekám měsíc mám u zalanda 14000 kč a když zavolate PPL ještě nevratilo peníze pak už vrátilo a stale to stejne, pak zablokovali my tel a zalando účet, takže email na který neodpovídají, když zavolám z jiného čísla řeknu číslo objednávky zavěsí takže peníze nemám zboží nemám a čekám, jen co jsem se dozvěděl že peníze se ztratili na PPL a prý dokud PPL NEVRATI peníze nevrati mě nic ![]()
Jestli touhle tatarštinou bez vět komunikuješ i s nima, tak se nedivím, že nevědí, co chceš.
Upozornění nekupujte na zalandu nevraci peníze, když vám dluží za vrácené do 2000 kc bez problémů vrátí, vrati jednou dvakrát i třikrát aby vám dali důvěru ale když vám dluží najednou 14000 kč a více je konec a peníze nemáte a stale čekáte a nikdo vám nepomůže ani ČOI ![]()
@Jaroslav studenka píše:
Upozornění nekupujte na zalandu nevraci peníze, když vám dluží za vrácené do 2000 kc bez problémů vrátí, vrati jednou dvakrát i třikrát aby vám dali důvěru ale když vám dluží najednou 14000 kč a více je konec a peníze nemáte a stale čekáte a nikdo vám nepomůže ani ČOI
Tak tam nemáš kupovat kožich z lišky, když jim nevěříš ![]()
@Julinka 18 píše:
Nakoupeno X a vždy spokojenost, peníze vrátili do týdne
Taky tak ![]()
@Jaroslav studenka píše:
Zalando jsou smejdi, to co prodávají na českém trhu to je ten ausus který němci nechtějí, ať koupíte co koliv velikosti nesouhlasí, a když vratite zboží čekáte a čekáte na peníze já čekám měsíc mám u zalanda 14000 kč a když zavolate PPL ještě nevratilo peníze pak už vrátilo a stale to stejne, pak zablokovali my tel a zalando účet, takže email na který neodpovídají, když zavolám z jiného čísla řeknu číslo objednávky zavěsí takže peníze nemám zboží nemám a čekám, jen co jsem se dozvěděl že peníze se ztratili na PPL a prý dokud PPL NEVRATI peníze nevrati mě nic
Nechápu co to tady píšeš, já na Zalandu nakupuji pravidelně a jsem spokojená jak s kvalitou, tak s ostatním - vrácení zboží, doprava zdarma. Peníze jsem měla vždy brzo zpět.
@Jaroslav studenka píše:
Zalando jsou smejdi, to co prodávají na českém trhu to je ten ausus který němci nechtějí, ať koupíte co koliv velikosti nesouhlasí, a když vratite zboží čekáte a čekáte na peníze já čekám měsíc mám u zalanda 14000 kč a když zavolate PPL ještě nevratilo peníze pak už vrátilo a stale to stejne, pak zablokovali my tel a zalando účet, takže email na který neodpovídají, když zavolám z jiného čísla řeknu číslo objednávky zavěsí takže peníze nemám zboží nemám a čekám, jen co jsem se dozvěděl že peníze se ztratili na PPL a prý dokud PPL NEVRATI peníze nevrati mě nic
Tak jestli jsi vracel balík a oni ho nemají, tak ti těžko vrátí peníze. Zásilky se vrací přes zpětný štítek, převzetí balíku do přepravy máš v SMS, nechápu??
Dobrý den chtěla jsem se zeptat, objednala jsem si na zalando boty, ale měla jsem je jednou na sobě. Myslíte, že mi to vezmou jako reklamaci nesprávné velikosti?
děkuju za případnou odpověď.
@lenula12 píše:
Dobrý den chtěla jsem se zeptat, objednala jsem si na zalando boty, ale měla jsem je jednou na sobě. Myslíte, že mi to vezmou jako reklamaci nesprávné velikosti?
děkuju za případnou odpověď.
Jako reklamaci určitě ne. Záleží, jestli jde na nich vidět, že jsi v nich chodila - podívat se na podrážku. Pak by možná šly vrátit v zákonné lhůtě.
Ja nakupuju na https://lightinthebox.com Zboží pěkné, doručení rychlé, ceny nízké, vrácení v pohodě.
Ahoj, dnes jsem obdržela balík. Objednány boty Adidas a přišly nějaký šmejdy. Řeším reklamaci, tak jsem zvědavá.