Nakupování v Drážďanech - Primark apod.

9125
29.7.15 09:31

Nakupování v Drážďanech - Primark apod.

Chtěli bychom vyrazit na nákupy (hlavně oblečení pro dospělé i děti) do Drážďan. Máte někdo zkušenosti, kdy je nejlepší tam jet? Kdy začínají slevy, jaký den, které obchody jsou nejlepší atd.? Děkuji za vaše postřehy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13177
29.7.15 09:40

@gerose my jsme do Primarku zajeli spíš náhodně (šli jsme na vánoční trhy) a nakonec jsme museli tašky s hadrami nechat v úschovně na nádraží, protože tam bylo tolik krásných věcí za hubičku, že jsme je tam prostě nemohli nechat :lol: Nevím jestli byly slevy, ale jestli ne, tak stejně to bylo za pár korun. Třeba krásné tepláky pro syna (tehdy 18m) za 8 euro, trika pro puberťandu za 5-8 euro, svetříky taky tak nějak. Mladé jsme tam koupili luxusní zimní budnu, opravdu moc krásnou a kvalitně zpracovanou ani ne za 30e.
Na podzim tam chci zajet znovu už cíleně na nákupy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20509
29.7.15 09:42

Zakladatelce neporadím, ale s dovolením se vetřu s dotazem :oops:
nevíte, kdy začíná prodej podzimní/zimní kolekce v Primarku? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
alenka33
29.7.15 10:05

Já také zakladatelce moc neporadím jelikož se tam teprve chystám. Ale chtěla bych se zeptat, když to mám stejně daleko do Vídně a do Drážďan, jestli jsou Primarky stejné, nebo jesli je třeba jeden větší nebo lepší než druhy, prosím poraďte. Je mi jedno zda pojedu do Vídně nebo do Drážďan, potřebuji jenom porovnání od někoho. :D

• Nahlásit
  • Citovat
13496
29.7.15 10:30
@alenka33 píše:
Já také zakladatelce moc neporadím jelikož se tam teprve chystám. Ale chtěla bych se zeptat, když to mám stejně daleko do Vídně a do Drážďan, jestli jsou Primarky stejné, nebo jesli je třeba jeden větší nebo lepší než druhy, prosím poraďte. Je mi jedno zda pojedu do Vídně nebo do Drážďan, potřebuji jenom porovnání od někoho. :D

Drazdany jsou levnejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 10:38

Byli jsme v Drazdanech v Primarku 16.7. a slevy uz byly v plnem proudu. Jen na nejmensi deti toho ve slevach moc nebylo (myslim do 1roku), ale ostatni jiz za hubicku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
29.7.15 14:18

@Mysosaurus a jak dlouho ty slevy bývají? Než se vyprodá nebo až než dostanou novou kolekci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
29.7.15 14:36

2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2751
29.7.15 14:39
@Taminka píše:
Drazdany jsou levnejsi.

Fakt? Zajímalo by mě proč? I když je pravda že v Londýně se mi zdálo v Primarku levněji než ve Vídni. Ale nepřepočítávala jsem libry na eura.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
29.7.15 16:52
@berusa.m píše:
Fakt? Zajímalo by mě proč? I když je pravda že v Londýně se mi zdálo v Primarku levněji než ve Vídni. Ale nepřepočítávala jsem libry na eura.

no samozrejme nejlevnejsi je Londyn, ale Nemecko je levnejsi nez Rakousko kvuli tomu, ze maji nizsi DPH.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
29.7.15 19:13

A který obchod kromě Primarku se v Drážďanech ještě vyplatí navštívit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama