Napíchání rtů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pleashlp
Nováček 1 příspěvek 18.02.18 17:11
napíchání rtů

Ženy, dámy, maminky. Podstoupila jste některá tzv napíchání (zvětšení) rtů? Spokojeny? Můžete doporučit salon..?

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12296 příspěvků 18.02.18 18:10

Nic takového nepotřebuju, mám to od přírody ;-) A sebevědomí je nutné bojovat zevnitř. Uměle prodloužené řasy a nafouklá pusa ti ho nepřivolá.

jestericka34
Nováček 18.02.18 18:18

Ne kačeří pusa se mi nelibi :lol:

zelená7
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 18.02.18 18:24

Ne každému to sedne. Každé tělo vyvolá jinou reakci. Já bych do toho nešla. Vždyť i celebrity, co mají hodně peněz a můžou si dovolit ty nejlepší kliniky, vypadají někdy děsně. Nikdy nevíš jak ti tělo zareaguje. Většinou se to “nafoukne” víc, než dotyčná chce a vypadá to pak směšně.

vjerunqa
Závislačka 3178 příspěvků 18.02.18 19:06

@pleashlp Fakt jen na málokom to vypadá dobře, takže doporučuji řádně zvážit. A když už, tak zajít třeba k mladému Dr. Měšťákovi.

Russet
Extra třída :D 12296 příspěvků 18.02.18 19:09
@vjerunqa píše:
@pleashlp Fakt jen na málokom to vypadá dobře, takže doporučuji řádně zvážit. A když už, tak zajít třeba k mladému Dr. Měšťákovi.

Hmmm, ten plastiku nepotřebuje :)

vjerunqa
Závislačka 3178 příspěvků 18.02.18 19:11
@Russet píše:
Hmmm, ten plastiku nepotřebuje :)

To tedy ne! :) Hlavně ani nechce, chce vypadat starší, jsem někde četla.

Russet
Extra třída :D 12296 příspěvků 18.02.18 19:13
@vjerunqa píše:
To tedy ne! :) Hlavně ani nechce, chce vypadat starší, jsem někde četla.

Mrkla jsem na něj u Krause :mrgreen:

vjerunqa
Závislačka 3178 příspěvků 18.02.18 19:18
@Russet píše:
Mrkla jsem na něj u Krause :mrgreen:

Se asi taky mrknu :mrgreen:

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 18.02.18 23:44

Docela mě udivuje, ze někdo založí téma, kde se ptá kdo má zkušenost, jakou a co může doporučit a ze takové diskuze otevírají a nakonec na ni i odpovídají dámy, které zadnou zkušenost nemají, ale mají nutnou potrebu říkat dámě že to není hezký apod, přitom ani nevědí jak zakladatelka vypadá, třeba by ji to naopak náramně prospělo. Na to vůbec otázka ani celkově diskuze není zaměřená, nechápu opravdu..
takže nyní konečně k věci milá zakladatelko, já pusu mám píchlou, mám to velmi velmi přirozené, takže to na mně blízké okolí ani rodina nespozorovala. Líbí se mi to moc. Má to i moje nejlepší kamarádka a té to teda prospělo mimořádně, vrchní ret neměla téměř žádný, moc ji to sluší. Je nutné vybrat dobrého doktora, ne každý má decentní vkus. Já jsem byla na perfect clinic.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >