Reklama

Napíchání rtů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pleashlp
Nováček 1 příspěvek 18.02.18 17:11
napíchání rtů

Ženy, dámy, maminky. Podstoupila jste některá tzv napíchání (zvětšení) rtů? Spokojeny? Můžete doporučit salon..?

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10937 příspěvků 18.02.18 18:10

Nic takového nepotřebuju, mám to od přírody ;-) A sebevědomí je nutné bojovat zevnitř. Uměle prodloužené řasy a nafouklá pusa ti ho nepřivolá.

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 18.02.18 18:18

Ne kačeří pusa se mi nelibi :lol:

zelená7
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 18.02.18 18:24

Ne každému to sedne. Každé tělo vyvolá jinou reakci. Já bych do toho nešla. Vždyť i celebrity, co mají hodně peněz a můžou si dovolit ty nejlepší kliniky, vypadají někdy děsně. Nikdy nevíš jak ti tělo zareaguje. Většinou se to “nafoukne” víc, než dotyčná chce a vypadá to pak směšně.

vjerunqa
Závislačka 3044 příspěvků 18.02.18 19:06

@pleashlp Fakt jen na málokom to vypadá dobře, takže doporučuji řádně zvážit. A když už, tak zajít třeba k mladému Dr. Měšťákovi.

Russet
Extra třída :D 10937 příspěvků 18.02.18 19:09
@vjerunqa píše:
@pleashlp Fakt jen na málokom to vypadá dobře, takže doporučuji řádně zvážit. A když už, tak zajít třeba k mladému Dr. Měšťákovi.

Hmmm, ten plastiku nepotřebuje :)

vjerunqa
Závislačka 3044 příspěvků 18.02.18 19:11
@Russet píše:
Hmmm, ten plastiku nepotřebuje :)

To tedy ne! :) Hlavně ani nechce, chce vypadat starší, jsem někde četla.

Russet
Extra třída :D 10937 příspěvků 18.02.18 19:13
@vjerunqa píše:
To tedy ne! :) Hlavně ani nechce, chce vypadat starší, jsem někde četla.

Mrkla jsem na něj u Krause :mrgreen:

vjerunqa
Závislačka 3044 příspěvků 18.02.18 19:18
@Russet píše:
Mrkla jsem na něj u Krause :mrgreen:

Se asi taky mrknu :mrgreen:

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 18.02.18 23:44

Docela mě udivuje, ze někdo založí téma, kde se ptá kdo má zkušenost, jakou a co může doporučit a ze takové diskuze otevírají a nakonec na ni i odpovídají dámy, které zadnou zkušenost nemají, ale mají nutnou potrebu říkat dámě že to není hezký apod, přitom ani nevědí jak zakladatelka vypadá, třeba by ji to naopak náramně prospělo. Na to vůbec otázka ani celkově diskuze není zaměřená, nechápu opravdu..
takže nyní konečně k věci milá zakladatelko, já pusu mám píchlou, mám to velmi velmi přirozené, takže to na mně blízké okolí ani rodina nespozorovala. Líbí se mi to moc. Má to i moje nejlepší kamarádka a té to teda prospělo mimořádně, vrchní ret neměla téměř žádný, moc ji to sluší. Je nutné vybrat dobrého doktora, ne každý má decentní vkus. Já jsem byla na perfect clinic.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >