Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Šmarjá, najdi si jejich stránky a podívej se, net očividně máš
u nás třeba vůbec návštěvy v nemocnici nepovolili
a pokud jsou tam povolené, tak na 100 % s rouškou
Našla jsem to na netu během vteřiny, ale nebudu to sem kopírovat ![]()
@Anonymní píše:
Ahojky mam takovy dotaz nevite prosim nekdo jestli jsou povoleny nástevy v nemocnicich? A konkretne vojenska nemocnice Olomouc? A i s rouskou nebo uz bez ???? dekuji vam moc za odpovedi
Rousky ve vnitrnich prostorach nebyly zruseny.
To je snad jasné, ne? Pokud jsou povoleny, tak jedině s rouškou a desinfikovat si ruce, to má každá nemocnice, domov důchodců atd. Dovnitr určitě nikoho bez rousky nepustí, je to to vnitřní prostor.
Zaráží mě, že by v dnešní době vůbec někoho napadlo jít do nemocnice na návštěvu bez rousky, respirátoru atp. A to nejsem jejich zastánce a ani koronou vystrašený jedinec. ![]()
Nekteri lidi maji fakt seno v hlave. Skoda, ze tady neni nejaky filtr na zalozeni diskuze…
@Kaileee píše:
Nekteri lidi maji fakt seno v hlave. Skoda, ze tady neni nejaky filtr na zalozeni diskuze…
A ty se divíš?? Když spousta lidí jim i na tu nejpitomější otázku odpoví?? Proč by se někdo obtěžoval přemýšlet, nedejbože otevřít google nebo vzít telefon. ![]()
Ve všech uzavřených prostorách, kde se potkáš s lidmi, MUSÍ BÝT ROUŠKY!
Roušku 100% ano, nejen tady v OL
Jdu dneska do porodnice, roušku samozřejmě mám a počítám s tím, že jí budu mít na papuli celý pobyt. Aspoň se mně náš maličký nelekne
![]()
Ahojky mam takovy dotaz nevite prosim nekdo jestli jsou povoleny nástevy v nemocnicich? A konkretne vojenska nemocnice Olomouc? A i s rouskou nebo uz bez ???? dekuji vam moc za odpovedi