Návštěvy v nemocnicích povoleny s rouškou? Nebo už bez?

Anonymní
18.6.20 07:50

Nastevy v nemocnich povoleny s rouskou?nebo uz bez?

Ahojky mam takovy dotaz nevite prosim nekdo jestli jsou povoleny nástevy v nemocnicich? A konkretne vojenska nemocnice Olomouc? A i s rouskou nebo uz bez ???? dekuji vam moc za odpovedi :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14737
18.6.20 07:55

Šmarjá, najdi si jejich stránky a podívej se, net očividně máš
u nás třeba vůbec návštěvy v nemocnici nepovolili
a pokud jsou tam povolené, tak na 100 % s rouškou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
18.6.20 07:56

U nás tě třeba s rouškou vyhodí a musíš jít s respirátorem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14737
18.6.20 07:56

Našla jsem to na netu během vteřiny, ale nebudu to sem kopírovat :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18441
18.6.20 07:57
@Anonymní píše:
Ahojky mam takovy dotaz nevite prosim nekdo jestli jsou povoleny nástevy v nemocnicich? A konkretne vojenska nemocnice Olomouc? A i s rouskou nebo uz bez ???? dekuji vam moc za odpovedi :)

Rousky ve vnitrnich prostorach nebyly zruseny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
18.6.20 08:06

To je snad jasné, ne? Pokud jsou povoleny, tak jedině s rouškou a desinfikovat si ruce, to má každá nemocnice, domov důchodců atd. Dovnitr určitě nikoho bez rousky nepustí, je to to vnitřní prostor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
18.6.20 08:08

Zaráží mě, že by v dnešní době vůbec někoho napadlo jít do nemocnice na návštěvu bez rousky, respirátoru atp. A to nejsem jejich zastánce a ani koronou vystrašený jedinec. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3504
18.6.20 08:18

Nekteri lidi maji fakt seno v hlave. Skoda, ze tady neni nejaky filtr na zalozeni diskuze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14025
18.6.20 08:23
@Kaileee píše:
Nekteri lidi maji fakt seno v hlave. Skoda, ze tady neni nejaky filtr na zalozeni diskuze…

A ty se divíš?? Když spousta lidí jim i na tu nejpitomější otázku odpoví?? Proč by se někdo obtěžoval přemýšlet, nedejbože otevřít google nebo vzít telefon. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14737
18.6.20 08:38

@Kaileee @P4ja a ještě přitom na tom googlu by to našla 10× rychleji, než tu naťukala ten dotaz :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1145
18.6.20 09:11

Ve všech uzavřených prostorách, kde se potkáš s lidmi, MUSÍ BÝT ROUŠKY!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2351
18.6.20 10:01

Roušku 100% ano, nejen tady v OL :palec: Jdu dneska do porodnice, roušku samozřejmě mám a počítám s tím, že jí budu mít na papuli celý pobyt. Aspoň se mně náš maličký nelekne :mrgreen: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama