Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Jinak žena by se +- do práce dostala dělá 12hod. směny ranní a noční. A když to jde rád ji zavezu. Nevidím to jako problém. Psal jsem to včera jednomu známému, který se ptal jak je to náročný na mateřský z pozice chlapa a přišlo mě to celkem vtipné tak jsem se podělil.
@jan.datel píše:
Jinak žena by se +- do práce dostala dělá 12hod. směny ranní a noční. A když to jde rád ji zavezu. Nevidím to jako problém. Psal jsem to včera jednomu známému, který se ptal jak je to náročný na mateřský z pozice chlapa a přišlo mě to celkem vtipné tak jsem se podělil.
Super, díky, moje zvědavost byla ukojena:-). Ta fotka s koněm je super. Děti to tam u Vás určitě mají skvělé… Tak přeji hodně zdaru na mateřské:-)))