Něco pro zasmání - táta na mateřské

Napsat příspěvek
Velikost písma:
29
23.3.17 14:01

Jinak žena by se +- do práce dostala dělá 12hod. směny ranní a noční. A když to jde rád ji zavezu. Nevidím to jako problém. Psal jsem to včera jednomu známému, který se ptal jak je to náročný na mateřský z pozice chlapa a přišlo mě to celkem vtipné tak jsem se podělil.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11197
24.3.17 12:01
@jan.datel píše:
Jinak žena by se +- do práce dostala dělá 12hod. směny ranní a noční. A když to jde rád ji zavezu. Nevidím to jako problém. Psal jsem to včera jednomu známému, který se ptal jak je to náročný na mateřský z pozice chlapa a přišlo mě to celkem vtipné tak jsem se podělil.

Super, díky, moje zvědavost byla ukojena:-). Ta fotka s koněm je super. Děti to tam u Vás určitě mají skvělé… Tak přeji hodně zdaru na mateřské:-)))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová