Nedokážu se soustředit, zapomínám

Anonymní
15.2.13 16:22

nedokážu se soustředit, zapomínám

Ahoj holky,
prosím moc o radu. Jsem už rok doma. Nejdříve na neschopence a teď 3 měsíce s prckem. Začala jsem si na sobě všímat, že se vůbec nedokážu soustředit. Doma mám uklizeno, stihnu navařit, s malou je sranda, ale když mi něco manžel říká, tak ho poslouchám, zajímá mě to ale pak to prostě zapomenu a když se ho na to zeptám (v domění že jsme se o tom nebavili) tak na mě kouká a když mi řekne že jsme se o tom bavili vlastně včera tak si nakonec vzpomenu. Už je mi z toho hrozně :oops: Dřív jsem vůbec problém neměla, před těhotenstvím jsem udělala maturitu, nic jsem tak nezapomínala, teď mi příjde že mám úplně zatemněnej mozek.. Pozoruju to na sobě a snažím se nad věcima co dělám přemýšlet ale moc to nepomůže. Cítili jste se tak někdy? MAnžel si toho taky všímá a snaží se tu situaci uvést do srandy ale připadám si jak trotl a vím že mu to časem poleze na nervy taky.
Budu ráda, jestli mi někdo napíšete :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21848
15.2.13 16:30

Stává se mi to taky. A to ještě nemám dítě

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9454
15.2.13 16:41

Na to si zvyknes…ja to mam celej zivot a s vekem se to zhorsuje…zvykne si i okoli :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.13 16:44
@mikitaa píše:
Na to si zvyknes…ja to mam celej zivot a s vekem se to zhorsuje…zvykne si i okoli :mrgreen:

Moc jsi mě nepotěšila.. :mrgreen: Mě je z toho takovy ouzko, poslednd dobou cítím i takovou nervózu v břiše :?

  • Citovat
  • Upravit
6842
15.2.13 16:54

Klid, taky jsem to tak měla celé šestinedělí a pak ještě asi měsíc, ale čím větší je s dětma pohoda a čím více se vyspím tím je to zase lepší.
Na mozek má velký vliv dostatek spánku, takže pokud třeba kojíš 3× za noc, tak se není čemu divit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14856
15.2.13 16:55

Tomu se rika kojici demence, plynule navazuje na tehotenskou. Taky to mam :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3478
15.2.13 16:55

Jj, to znam, nebo na me mluvi, ja kejvam a ani nevim na co, uz premyslim zas o necem jinem…tomu se rika Materska demence :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3478
15.2.13 16:56
@subsomi píše:
Klid, taky jsem to tak měla celé šestinedělí a pak ještě asi měsíc, ale čím větší je s dětma pohoda a čím více se vyspím tím je to zase lepší.
Na mozek má velký vliv dostatek spánku, takže pokud třeba kojíš 3× za noc, tak se není čemu divit.
:lol: ja to mam furt a maly budou tri :P
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
_Kaczenkaa_
15.2.13 16:56
@mikitaa píše:
Na to si zvyknes…ja to mam celej zivot a s vekem se to zhorsuje…zvykne si i okoli :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
84
15.2.13 17:07

Neboj a na těhotenskou a posléze mateřskou demenci plynule naváže stařecká :). Vstříc světlým zítřkům!
Ne vážně - tvůj mozek je přepnutý na jiný režim prioritně vnímá dítě a jeho potřeby, to se časem zlepší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17715
15.2.13 17:21

Malá má 16měsíců a já to mám pořád, hrůza :roll: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Nesinka
15.2.13 17:23

Mam totez, uprimne - dulezity je, jestli dite neji kytku, nejede na psovi, nevisi z okna, nesaha na zehlicku… Co rika manzel je celkem vedlejsi, takze mozek podvedome filtruje. Jsme vsechny trochu nevyspale a 100% casu v pohotovosti a na poslouchani ve skutecnosti nepodstatnych veci uz moc nezbyva kapacita :pankac:

  • Citovat
  • Upravit
9622
15.2.13 17:33

Taky to tak mám a já při tomto stavu studuju VŠ :roll: Není to úplně ideální no :lol: Manžela to občas pěkně s**e, ale já za to prostě nemůžu a nemůžu mu to vysvětlit…že to není nedostatek zájmu o jeho osobu :roll:
Já si to vysvětluju nedostatkem spánku :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4476
15.2.13 17:35

Tak rada bych taky prispela do diskuse, ale uz jsem nejak zapomnela, co jsem vlastne chtela napsat… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8814
15.2.13 18:13

Nekde jsem slysela, ze pry jeste rok po porodu zensky mozek nepracuje jako driv:) A ja to mela taky, ale ted uz jsem dobra:) Neboj, to prejde

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová