Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Nemuzes se třeba jenom nudit nebo celkově nevědět, kudy kam v životě?
@Anonymní píše:
Nema to take tak nektera z vas?
Nejistota je zakladem silne duse.
A pochybovat jsi začala až teď, nebo sis nebyla jistá už od útlého věku? Osobní zkušenost nemám, ale myslím, že ve středním věku se sexuální orientace z ničeho nic nemění. Buď se v tobě probudilo něco, co jsi celý život potlačovala, nebo jsi třeba otrávená stereotypem a podvědomě hledáš změnu.
Někteří lidé se zamilují do člověka a je jim jedno, jestli je to muž, nebo žena. Může se jim to v životě střídat. Miluji osobnost, ne pohlaví. Bisexualita, mozna i něco jiného?
@Takco tuším, že se to jmenuje pansexualita, a ano, mám v širším okolí dokonce dvě takové osoby. A obě to o sobě zjistily až v pozdějším věku.
Není to ojedinělé, ze ženy to objeví až ve střední i pozdějším věku…
@ropucha 02 píše:
@Takco tuším, že se to jmenuje pansexualita, a ano, mám v širším okolí dokonce dvě takové osoby. A obě to o sobě zjistily až v pozdějším věku.
Děkuji.
@Anonymní píše:
Nema to take tak nektera z vas?
Nic neobvyklého… také mám ve svém okolí dvě, co v padesáti letech najednou začaly žít v partnerském vztahu se ženou.
Těžko říct co za tím je. Tu jednu znám velice dobře a vždycky byla hodně na chlapy, měla sex hodně ráda a dost si užívala ( se stálým partnerem, ne že by byla do větru ). Pak se z partnera vyklubal největší pitomec, alkoholik, gembler a po tom co musela kvůli němu prodat barák a poplatit dluhy ho kopla do zadní části těla. Byla nějakou dobu sama a pak BUM!…pani… našla si přítelkyni a jsou spolu již kolem 7 let tuším.
Takže si nemyslím, že by byla homosexuální od narození s tím, že na to přišla později. Vypadá to spíš na zklamání z chlapů s vědomím, že se ženou se jí prostě žije lépe. I ta její partnerka byla roky vdaná, má dospělého syna a ONA je její první láska stejného pohlaví. Takže vlastně další! Další co na TO přišla až ve středním věku
![]()
Byla jsem v životě zamilovaná do mužů i do žen, vím to o sobě cca od střední školy. Nic na tom není.
Tohle téma zrovna řeším. Mám si najít partnera nebo to zkusit se ženou? Ženy mě vzrušují, ale nedokážu si přestavit vztah se ženou. Nemám žádné kamarádky a s kolegyněmi nevycházím, protože se nemáme o čem bavit. Přemýšlím, zda to nebude jen moje sugesce nebo hormonální výkyvy. Moje vztahy trvaly maximálně půl roku, ale příčinu bych nehledala v sexuální orientaci.
@Kabanovnice píše:
Tohle téma zrovna řeším. Mám si najít partnera nebo to zkusit se ženou? Ženy mě vzrušují, ale nedokážu si přestavit vztah se ženou. Nemám žádné kamarádky a s kolegyněmi nevycházím, protože se nemáme o čem bavit. Přemýšlím, zda to nebude jen moje sugesce nebo hormonální výkyvy. Moje vztahy trvaly maximálně půl roku, ale příčinu bych nehledala v sexuální orientaci.
Vztah s mužem bude asi lepší, když už teď víš, že by to se ženou nešlo. ![]()
Pokud tě vzrušují ženy, můžeš si to ponechat jako dobrou sexuální stimulaci svými erotickými představami. ![]()
@Černá Madonna píše:
Vztah s mužem bude asi lepší, když už teď víš, že by to se ženou nešlo.
Pokud tě vzrušují ženy, můžeš si to ponechat jako dobrou sexuální stimulaci svými erotickými představami.
Nikdy neříkej nikdy! Mě vzrušují ženy, ale oblečené. Jedna tu zmínil, že ji vzrušuje dámské přirození, což já nemám. Když nad tím přemýšlím, tak nám předhazují jen nahé ženy. Nikdy nevidíme nahého chlapa, což je škoda. I film Padesát odstínů šedi ukazoval jen intimní partie Anastasie. Grey byl vyobrazené maximálně zezadu. Z toho může pramenit naše nejistota.
@Anonymní píše:
Nema to take tak nektera z vas?
No jó, ještě chvíli, tak pár let, a začne tě zajímat jen žrádlo. A to je nebinární. Zatím se můžeš uspokojovat s oběmi pohlavími. To není na škodu.
Nema to take tak nektera z vas?