Doktorka ukončila neschopenku 9. den izolace - covid

Anonymní
3.3.21 15:10

Nejsem si jistá jestli je to zprávně? (Covid)

Ahojky chci se zeptat dneškem by mi měla končit izolace 10 dnů od pozitivniho testu. Měla jsem rymu a trochu mě bolelo koleno. V neděli jsem byla na testu a v pondělí jsem volala lékaři že mám pozitivní test pcr sestra mi řekla zavolejte si v pátek (5den izolace) tak volám a říkám sestře že mě bolí koleno a ona že slyší jak huhnam do telefonu že mě doktor posle na nějaké odběry ale moc jsem ji nerozuměla tak v úterý volám což je 9 den izolace. A sestra se mě zeptala jak se cítím říkám dobře a neshopenku ukoncila 8o nějak mi to docvaklo až teď že mě původně chtěla někam posílat :o mám to řešit nebo to nechat být? Přez víkend rýma pryč a koleno taky neboli 8o jsem hroznej zmatkař tak nevím :(

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65455
3.3.21 15:11

Jak ti to mohlo docvaknout až teď, když jsi to tu zakládala už včera.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35465
3.3.21 15:19

A navic, koleno s tim nesouvisi a rymu uz nemas. Co chces resit?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.3.21 15:22

@mroe no jak říkám zmatkař a nechci něco způsobit no :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
1573
3.3.21 15:25

Spíš by to chtělo psychiatra, to ti to docvakává dost pomalu, včera, dnes a co zítra, to se taky zeptáš

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4346
3.3.21 15:27
@evulinda79 píše:
Spíš by to chtělo psychiatra, to ti to docvakává dost pomalu, včera, dnes a co zítra, to se taky zeptáš

A nezapomeň, že ještě v sobotu ráno a v neděli večer! :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27753
3.3.21 15:28

Koleno už jsi tu řešila ne? jako myslím že by tě fakt nebolelo jen jedno koleno

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77516
3.3.21 15:34
@Anonymní píše:
Ahojky chci se zeptat dneškem by mi měla končit izolace 10 dnů od pozitivniho testu. Měla jsem rymu a trochu mě bolelo koleno. V neděli jsem byla na testu a v pondělí jsem volala lékaři že mám pozitivní test pcr sestra mi řekla zavolejte si v pátek (5den izolace) tak volám a říkám sestře že mě bolí koleno a ona že slyší jak huhnam do telefonu že mě doktor posle na nějaké odběry ale moc jsem ji nerozuměla tak v úterý volám což je 9 den izolace. A sestra se mě zeptala jak se cítím říkám dobře a neshopenku ukoncila 8o nějak mi to docvaklo až teď že mě původně chtěla někam posílat :o mám to řešit nebo to nechat být? Přez víkend rýma pryč a koleno taky neboli 8o jsem hroznej zmatkař tak nevím :(

kolik těch diskusí ještě založíš? prostě se smiř s tím, že ti skončila izolace a šupajdi do práce
koleno namaž Dolgitem a procvičuj na rotopedu, když to pořád nebude dobré, tak na ortopedii, dostaneš obstřik pravděpodobně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26878
3.3.21 15:37

Jsi dementni? Proc se porad ptas dokola? Si zavolej k lekari, ne? :zed: :zed: :zed:
A neni to zpravne, ale SPRÁVNĚ :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
486
3.3.21 15:39

Neni ta izolace ted 14 dní nahodou?
a když už, tak „správně“ díky :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65455
3.3.21 15:40
@Laurie píše:
Neni ta izolace ted 14 dní nahodou?
a když už, tak „správně“ díky :D

To prý je až pro nové.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna o očkování dětí proti chřipce

Ikona - Daniela Verdánová

MUDr. Daniela Verdánová