Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Stornovat se dá, peníze ti ale nevrátí, pokud nedoložíš zdravotní důvody.
Chápu že se bojíš, ale proč by to mělo ovlivnit zrovna letiště Pardubice? ![]()
Přečti si smlouvu. Rozhodně čím později stornuješ, tak tím méně dostaneš. Den před odletem možná ani nic nedostaneš.
Ovšem proč ti rodina koupila letenky, když se bojíš létat?
Neletěla bych, kam nechci.
Samozřejmě existují kompromisy při plánování rodinné dovolené, ale tak to nevyznívá.
Tak samozřejmě te nikdo od ck nebude nutit, aby si odletela, ale s penězi zpet nepocitej. Co je tak hrozneho na Pardubicích? Tam se v létě lítá běžně do prazdninovych destinací.
@veria Já nevím, protože jsem si říkala, že odtamtud asi budou létat starší letadla adpo. Člověk s fobii si vždy něco najde
@Anonymní píše:
@veria Já nevím, protože jsem si říkala, že odtamtud asi budou létat starší letadla adpo. Člověk s fobii si vždy něco najde
Ne, to urcite ne. Kousni se a jed, CK ti nevrati nic.
@Anonymní píše:
@veria Já nevím, protože jsem si říkala, že odtamtud asi budou létat starší letadla adpo. Člověk s fobii si vždy něco najde
Předpokládám, že letíte se Smartwings. Letiště jako Pardubice se přes sezonu využívají běžně, stejně jako Brno, Ostrava… Neznamená to, že poletí starší letadlo.
@Anonymní píše:
@ábécédé321 Jedou si to své bohužel
Snad jsi dospělý svéprávný člověk, který rozhoduje sám o svém životě a sám řídí své jednání a chování. Vymetla bych s nimi, že by se nestačili divit.
@Anonymní píše:
@veria Já nevím, protože jsem si říkala, že odtamtud asi budou létat starší letadla adpo. Člověk s fobii si vždy něco najde
Přesně, přece z takového zapadlého letadla nebudou lítat pěkná nová letadla. Tam lítají jen dvoumotorové cesny pro pár lidí. Budete rádi, že nespadnete na jejich zimní stadion.
@Cenarius píše:
Přesně, přece z takového zapadlého letadla nebudou lítat pěkná nová letadla. Tam lítají jen dvoumotorové cesny pro pár lidí. Budete rádi, že nespadnete na jejich zimní stadion.
Nechteji stavet novou halu? Tak jim to prijde vhod.
@Anonymní píše:
@ábécédé321 Jedou si to své bohužel
Pak te nemusi trapit, ze jim cestovka nevrati penize, ne.
Neurol, pokud na dovolenou chceš, by pomohl. Pokud na dovolenou nechceš, tak nejeď. Nejspíše si rozhádáš rodinu, ale jsi dospělá, tak to nějak zvládneš. Jen škoda peněz
Ve zkratce - létání mi nikdy nevadilo až do doby, kdy jsem letěla do Mexika. Turbulence takové, že lidé, kteří s námi letěli a cestují celý život říkali, že tak strašné turbulence ještě nezažili. Od té doby mám neskutečnou fobii. Každý den už několik let se mi zdají noční můry o pádu letadla (což se mi zdávalo i předtím, kdy mi to nevadilo, taky divné). S rodinou máme letět do Egypta. Tam jsem nikdy nechtěla, vybrali to za mě a mělo se letět z Prahy. To mě trochu uklidnilo, no nakonec se ale letí z Pardubic. To mě naopak vyděsilo. Místo kam nechci a ještě z letiště, ze kterého jsem v životě neslyšela, že se vůbec lítá. K věci - zájezd je od fishera. Dá se v den odjedu předem stornovat? Vrátí mi peníze?