Nemůžu otěhotnět – pojďme se podpořit

434
21.12.06 11:10

Nemůžu otěhotnět

Doufám, že se nám tady diskuse pěkně rozběhne a že si jejím prostřednictvím navzájem pomůžeme s řadou problémů, které nás trápí.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
21.12.06 11:28

Doufám, že se to tu nebude opakovat

Já jsem sice teprve na začátku snažení (2.měsíc), ale ráda pročítám vaši diskuzi a inspiruju se např. co za vitamínky atd. Tak snad tady bude diskuse lepší a bez všech těch ..... A snad se to tu brzy naplní příspěvky. Holky všem přeji krásné vánoce a hodně zdraví a splněných přání v novém roce a hlavně //. Eva

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
21.12.06 11:29

Ahoj Jani, tak doufám že co nejvíce holek přejde sem a budeme pokračovat v našem povídání. Moc se těšim! :D

• Nahlásit
  • Citovat
11935
21.12.06 11:31

Sice jsem teprve budouci snazilka a jednoho sviste uz mam doma, ale tezko rict jak nam pujde druhy takze se k vam treba za par mesicu pridam :) jinak preju brzke // a krasne vanoce a hezky novy rok ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
434
21.12.06 11:34

To je prima, že už se nám tu za pár minut po založení diskuse objevily první příspěvky. Jen tak dál :-))). Já sama zatím nepatřím mezi snažilky, ale diskuse si občas pročítám, abych byla trochu v obraze. Hezké Vánoce všem a v dalším roce hlavně zdraví a spokojenost :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
21.12.06 11:42

Jani, super diskuze, taky nemůžu otěhotnět, ale zatím je to tím, že pořád kojím prvního sviště, tudíž si za svoji „neplodnost“ můžu sama a dr. se mnou nemíní nic řešit…takže pokoušíme náhodu už půl roku. Odstavit prcka nechci, za prvé je děsnej závislák a za druhý, mateřský mlíko se přes zimu hodí - posiluje imunitu :wink:
Založila jsem podzimní snažilky s tím, že otěhotním na podzim a napoprvé :lol: no nic no… 8) tak snad teď v zimě? Nebo na jaře? Aby bylo vánoční miminko???
Přeju všem // !!!
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
21.12.06 12:10

Ahojky Jani jo neboj ono se to tu razjede. teď patřím mezi snažilky podruhé. Poprvé se to povedlo do 1/2 roku a máme krásnou holčičku.
Možná patřím mezi těhulky nevím nevím.

Taky krásné a klidné svátky drobek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.06 16:28

Ahoj holky!!!

Tak jsem tu, zaregistrovala jsem se taky :-)

Asi by bylo dobre dat na zena.cz ten postup casteji, aby sem prisly vsechny snazilky a tehulky.

Jinak preji brzy // vsem!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
434
21.12.06 16:32

Budu se snažit občas odkaz na tuto diskusi do zena.centrum zopakovat, ale spamů je tak tolik, že to je k neuvěření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.06 16:40

No prave, tak aby se to tam opakovalo a holky to nemusely procitat moc dlouho :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.06 17:12

ahoj denielko.ty jsi ze zena cz-nemuzu otehotnet??obcas jsem se tam taky ukazala a pak jsem otehotnela a dlouho jsem tam nebyla a zase jsem potratila a tet kdyz jsem tam byla naposled,tak jsem cetla ze jsi tehu.chtela jsem se jen zeptat jak se mas a zda je vse v poradku??ja uz jsem zase tehulka :lol: .kamca :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.06 19:17

Ahoj Dalmatinko!!!

Tak to moc gratuluju a preju jen to nej nej nej! Ja jsem v 9tt, 2.1. me ceka dalsi UTZ, tak jen doufam, ze bude vse ok. Ale nase beruska je nemocna a to me ted trapi vic, nejradsi bych to vzala na sebe, aby ji bylo dobre…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.12.06 19:31

Holky,nemate nejake zkusenosti s Clostylbegitem???Ja ho dostala na tři mesice a pak už po 2,5.letech mě ceka stimulace na IUI :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
21.12.06 19:44
DanielaŠ píše:
Ahoj Dalmatinko!!!Tak to moc gratuluju a preju jen to nej nej nej! Ja jsem v 9tt, 2.1. me ceka dalsi UTZ, tak jen doufam, ze bude vse ok. Ale nase beruska je nemocna a to me ted trapi vic, nejradsi bych to vzala na sebe, aby ji bylo dobre…
danielko a co je malicky??pamatuju si ji z fotek ze svadby co si nam ukazovala.snad to neni nic vazneho.:-((
tak to jeste jednou gratuluji.ja jsem tet podle metriku 7+2.uz mam za sebou dva ultrazvuky a zatim vse o.k.srdicko uz biije.snad to tentokrat dopadne dobre.o prvni mimi jsme prisly ve 12 tydnu,tak po tom 12 si teprve oddychnu.hned jsem vedela ze jsi to ty:-)).
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.06 19:56
dalmatinka píše:
DanielaŠ píše:
Ahoj Dalmatinko!!!Tak to moc gratuluju a preju jen to nej nej nej! Ja jsem v 9tt, 2.1. me ceka dalsi UTZ, tak jen doufam, ze bude vse ok. Ale nase beruska je nemocna a to me ted trapi vic, nejradsi bych to vzala na sebe, aby ji bylo dobre…
danielko a co je malicky??pamatuju si ji z fotek ze svadby co si nam ukazovala.snad to neni nic vazneho.:-((
tak to jeste jednou gratuluji.ja jsem tet podle metriku 7+2.uz mam za sebou dva ultrazvuky a zatim vse o.k.srdicko uz biije.snad to tentokrat dopadne dobre.o prvni mimi jsme prisly ve 12 tydnu,tak po tom 12 si teprve oddychnu.hned jsem vedela ze jsi to ty:-)).

Dalmatinko,
beruska je od pondeli doma se zanetem spojivek a nachlazenim a vcera jsme byli na pohotovosti - bolelo ji ousko. Tak dostala dalsi kapky a dnes dobry. Ovsem vecer si zacala stezovat na druhe ousko a plakala a mela zvysenoiu teplotu. Ted se probudila a dobry, modeluje si z modeliny. Tak snad uz ji bude lepe. Mne uz to ubiji a trapi…
Neboj se, budete v poradku. Ja mam za sebou taky dva UTZ - prvni cca v 3tt, to jeste nebylo skoro nic videt a druhy v 7tt, to uz tlouklo srdicko. Ted jsem v 9tt, pozitri uz to bude 10tt…ale taky se porad bojim. Uz aby byl prvni trimestr za nami, co? Ja minule v 1tt krvacela, ale dobre to dopadlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama