Nemůžu usnout bez miminka v posteli

11
23.4.16 21:59

Nemůžu usnout bez miminka v posteli

Zdravím všechny maminky,
Prosím o radu, mam v posledních dnech problém usnout bez male v posteli. Mala má pět měsíců, po koupání a papání ji ukládám do postýlky, když se pak v noci budí na krmení beru si ji k sobe do postele a spím/spime dal. Je to tak čtrnáct dni co nemůžu usnout, a to i když jsem unavena, většinou se jen prevaluji a čekám az se mala vzbudí, jakmile ji mam u sebe v posteli spím okamzite. Nevím co s tim. Nějaké rady…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2140
23.4.16 21:59

@Daluska Vem si ji do postele hned, když jdeš ty :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8948
23.4.16 22:01

@Daluska Tak si ji vem k sobě, v čem je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69403
23.4.16 22:05

@Daluska tak si ji k sobe opatrne prendej, kdyz jdes spat. Nebo ji uspi u sebe v posteli a pak si k ni jen lehni, tak to delam ja.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
23.4.16 22:05

Nevim, co cekas za radu. Já jsem byla vždycky ráda, když jsem mohla pár hodin v kuse spát, takže pro mě jasná volba.

Moje dítě spí s námi od mala, je hodně kontaktní a oba se vyspíme lépe. Já nevstávám několikrát za noc k postýlce a piškot se sám přítulí a nebudí se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
23.4.16 22:07

Bojim se aby pak na to nebyla moc zvykla spat v posteli…a nebo spis abych do budoucna Já s tim neměla ještě větší problém vzdát se spaní sni, je to snad jen dočasný „jev mateřských pudů“ ;) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
23.4.16 22:10

@Daluska jedna rada - spi s ní ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
23.4.16 22:11

@Daluska žádné rady nemám dcera se mnou spí skoro od narození v posteli a v srpnu jí bude 5 mě to vůbec nevadí ba naopak mám ráda když se k ní přitisknu a cítím její teplou ručku pokud to nevadí tobě tak bych to neřešila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69403
23.4.16 22:11
@Daluska píše:
Bojim se aby pak na to nebyla moc zvykla spat v posteli…a nebo spis abych do budoucna Já s tim neměla ještě větší problém vzdát se spaní sni, je to snad jen dočasný „jev mateřských pudů“ ;) :D

Resim vzdy jen aktualni situaci ;) my se obe vyspime nejlip v jedne posteli, do puberty s nami spat nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69403
23.4.16 22:12
@loulek píše:
@Daluska žádné rady nemám dcera se mnou spí skoro od narození v posteli a v srpnu jí bude 5 mě to vůbec nevadí ba naopak mám ráda když se k ní přitisknu a cítím její teplou ručku pokud to nevadí tobě tak bych to neřešila :)

Mam stejny nazor. Samozrejme jako bezdetna jsem ho mela uplne opacny :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6726
23.4.16 22:21

@Daluska Poradím to samé co ostatní, vezmi ji do postele hned, jestli si zvykne, tak z toho zvyku zase vyroste ;) Mě se taky spí lépe společně, už v porodnici jsem měla potřebu brát si miminko do postele :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11416
23.4.16 22:24

Nevidím v tom žádný problém. Vždyť je to krásné, když má matka pořád ještě mateřský instinkt a nemá potřebu dát dítě co nejdál od sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35029
23.4.16 22:29

Mně se spalo naopak nejlépe, když malý spal ve své postýlce, takže jsem si to také tak zařídila.. pokud ty to cítíš takhle, vezmi si ji k sobě a neřeš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
23.4.16 22:31

Co já bych za to dala kdyby Nelča chtěla aspoň jednu jedinou noc spát se mnou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2973
23.4.16 22:45
@nela812 píše:
Co já bych za to dala kdyby Nelča chtěla aspoň jednu jedinou noc spát se mnou :mrgreen:

Presne… synator si to taky hned straduje smer vlastni postylka… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat