Neočkování a vtipné hlášky pediatrů

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6726
21.5.13 10:12

@Denyska22 díky za revers :potlesk: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19503
21.5.13 20:22

@Denyska22 Děkiuji za NR. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
474
22.5.13 09:05

Holky, neni vubec zac :kytka:,me ho tu preposlala take jedna hodna dusicka, tak jsem take rada :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43
20.9.13 19:11

Holky a kde je psáno, že se musí mít očkování, aby vzali dítě do školky? To by mě moc zajímalo. Jsem přesvědčená o jeho škodlivosti, zejména kvůli obsahu hliníku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
586
20.9.13 19:46

@LogAnahi

Většina školek to má v podmínkách pro přijetí, ale nedávno jsem narazila na moooc užitečný článek ;)

http://www.dobromysl.cz/…s/detail.php?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43
20.9.13 20:47

No chtělo by to víc prosazovat, to by pak to mělo být očkování i ve škole, aby to mělo smysl, hlava mi to nebere.
Znáte knihu Doba jedová?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
586
20.9.13 20:58

Je to pravda, ale ve škole zase bez očkování nepouštějí na výlety, školy v přírodě, tábory apod.

@LogAnahi píše:
Znáte knihu Doba jedová?

Pokud je ta otázka na mě, tak ano- tuto knihu i jí podobné znám

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20557
20.9.13 21:00
@yriel píše:
Je to pravda, ale ve škole zase bez očkování nepouštějí na výlety, školy v přírodě, tábory apod.Pokud je ta otázka na mě, tak ano- tuto knihu i jí podobné znám

Záleží na tom na jakou školu narazíš..u nás se třeba očkování neřeší..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43
20.9.13 21:04

Já jsem se s očkováním na základce za 25 let nesetkala. Je potřeba jen bezinfekčnost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
166
21.11.13 11:59

Epoglititida

„Bylo by škoda, kdyby taková krásná holčička umřela na epoglititidu…“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9024
23.11.13 21:32

@JTinacz Něco jsem k tomu našla
http://nemoci.vitalion.cz/epiglotitida/
Stále mě fascinuje, jak udelali závěr, ze očkování způsobilo ústup tohoto onemocnění.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
60142
23.11.13 21:37
@Bubiii píše:
@JTinacz Něco jsem k tomu našla
http://nemoci.vitalion.cz/epiglotitida/
Stále mě fascinuje, jak udelali závěr, ze očkování způsobilo ústup tohoto onemocnění.

Treba takhle
http://emedicine. medscape. com/article/763612-overview#3

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4486
7.7.14 22:30

Při snaze odložit 3. dávku hexy kvůli nachlazení: „Rýma při očkování nevadí, vadí jen horečka. Má horečku?“ (Měla jsem říct ano - vyhnuli bychom se velkým NÚ).

Při odmítnutí TBC v porodnici: „Vy chcete, aby dostal tuberkulózu od bezdomovce v tramvaji?“

Při odmítnutí TBC v porodnici podruhé (chvíli poté se mělo celé očko stejně rušit): „Tak ale nic neříkejte ostatním maminkám na pokoji.“

Při odmítnutí rotavirů: „Ale to je jen na lžičku!“

Při odkládání očko v 5 letech: „Viděla jsem na tetanus umírat koně a nebyl to hezkej pohled.“ Dále nám sestra stále tvrdila, že musíme naočkovat do 5,5 roku, namísto do 6.

Při odmítnutí Prevenaru: „Vy chcete, aby vám ohluchla?“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19503
8.7.14 22:00

@LucaLuca :lol: :lol: jsem se pobavila :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6902
8.7.14 22:03
@LucaLuca píše:

Při odkládání očko v 5 letech: „Viděla jsem na tetanus umírat koně a nebyl to hezkej pohled.“ Dále nám sestra stále tvrdila, že musíme naočkovat do 5,5 roku, namísto do 6.

Při odmítnutí Prevenaru: „Vy chcete, aby vám ohluchla?“

Zejména tyto dvě hlášky mě fakt pobavily!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek