Neschopenka v létě

Anonymní
28.3.17 18:38

Neschopenka v létě

Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat máme zaplacenou dovolenou v létě a nečekaně jsem otěhotněla. Jsem v necelém 3 měsíci. Mám neschopenku. Skrz velkou zátěž v práci. Myslíte že je možné aby mi na týden byli povolené vycházky? Jako na celou dobu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5700
28.3.17 18:40

To určitě možné není. Napdá mě jedině přerušit neschopenku a domluvit se se zaměstnavatelem, že si vybereš dovolenou. A potom zase zpět na PN :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
28.3.17 18:41

Není to možné, max. 6 hodin denně. Měla jste požádat o přesunutí na jiné pracovní místo, tak se to dělá u nás v práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 18:45

Zkus se poradit s lekarem, ktery ti neschopenku vystavil. Pokud domluva nepujde, tak jedine ukoncit neschopenku a vzit dovolenou. Jinak pokud mas praci nevhodnou pro tehotne, tak mas narok na nahradni praci, ktera te nebude ohrozovat v tehotenstvi a mas narok na plat na ktery jsi zvykla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 18:45

To určitě nejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17690
28.3.17 18:48

Ne to rozhodně nepůjde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1308
28.3.17 18:48

To není o domluvě s lékařem, to prostě možné není. To; ze bys neměla byt na neschopence bez důvodu, raději bez komentáře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.17 18:49

Ptala se mě na to švagrová proto píšu jako anonym :) nechci vypadat ze ja jedu v neschopence na dovcu :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.3.17 18:50

@vverru Na tebe jsem tu čekala :) bez komentáře

• Nahlásit
  • Citovat
745
28.3.17 18:53

Můžeš být mimo nahlášene místo pobytu max 3 dny, ale musíš nahlásit adresu kde se budeš zdržovat a nesmí mimo ČR

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
28.3.17 18:55

Neuveritelne jak kazdy musi resit, zda ma nebo nema nekdo duvod byt na neschopence v tehu :lol: holky v klidu, je to kazdeho vec :kytka:.. jinak to asi nepujde, kdyby neco takoveho doktor. napsal asi by z toho pak mel problemy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17690
28.3.17 19:06

Hele já neměla vyjím ani na pohřeb blízkého člena rodiny a jednalo se o dvě hodiny kdy jsem nestíhala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 19:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat máme zaplacenou dovolenou v létě a nečekaně jsem otěhotněla. Jsem v necelém 3 měsíci. Mám neschopenku. Skrz velkou zátěž v práci. Myslíte že je možné aby mi na týden byli povolené vycházky? Jako na celou dobu?

Ahojky, také jsem marodila a v létě jsme chtěli k moři a nešlo to. Je tu ale jedna možnost, která by šla, říkala mi to jak gynekoložka tak má obvodní. Pokud jsi alergická a alergolog doporučí „moře“, tak je možnost to před komisí obhájit. Jestli se nijak jinak nedomluvíš, zkusila bych to, pokud tedy na něco alergická jsi. Jinak jak tady bylo zmíněno, že můžeš změnit místo pobytu nemocenské změnit jen na tři dny tak je nesmysl, byli jsme 14 dní na moravě, několikrát na chatě, vše jsem vždy hlásila a bylo jedno na jak dlouho, vždy jsem řekla kam a kdy jedu a kdy se vrátím a nikdy žádný problém po ČR. Mimo ČR viz jak jsem psala, zkus ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69496
28.3.17 19:14
@Krtiinka píše:
Neuveritelne jak kazdy musi resit, zda ma nebo nema nekdo duvod byt na neschopence v tehu :lol: holky v klidu, je to kazdeho vec :kytka:.. jinak to asi nepujde, kdyby neco takoveho doktor. napsal asi by z toho pak mel problemy.

Ne, není to každého věc, každého věc je si vzít třeba neplacené volno, ale tu neschopenku dotujeme my ostatní z odvodů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3910
28.3.17 19:16

Záleží, jak jsou na tom financne..zajezd stornovat bez náhrady (asi) anebo tam jet i v PN a risknout to. Když přijde kontrola, buď dostane pokutu anebo odeberou dávky a bude doma zadarmo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama