Nestihla jsem Vánoční kolotoč, je nás víc?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
16906
13.11.15 15:13

Tak já jsem nic z toho negativního popsaného nezažila. Loňský kolotoč byl můj první a užila jsem si ho. Pokud byly negativní komentáře, asi jsem je zaslepeně přeskočila. Já byla naprosto spokojená. Těším se na to překvapení, né na hodnotu dárku. Proto kolotoč splňil to, co jsem očekávala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17050
13.11.15 20:47

Ačkoliv jsem se zúčastnila několikrát, letos mi to tedy úplně uniklo. Což znamená jedno- málo času na Emimino- což je dobře :lol::palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
13.11.15 22:02

To je skoda, ze si nestihla.
A to já se přihlásila po třetí a tesim se. Tesim se vždycky.
Letos obzvlášť, že budou trošku Vánoce smutné, asi aj ubrecene (budeme totiž rozdělení, já sama z deckama doma, muž v práci v Něm. přes Vánoce) takže se tesim, že bude pod stromkem něco nečekaného, co necekam a potěší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
13.11.15 22:37

No mě to mrzí, zapojila bych se moc ráda, pro to překvápko. I pro radost, že někoho obdaruju. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17014
14.11.15 07:26

Teda já ale souhlasím, že kolotoč vidět nebyl, v emailu jsem ho přehlédla asi totálně :nevim: ani jsem na něj tady nenarazila, nevšimla jsem si, ale já si hlídala loňskou diskuzi, tak mi neutekl, ale zapojuji se každoročně, baví mě to, je mi fuk co dostanu, po všechny roky jsem dostala to, co jsem vysloveně nechtěla, ale i tak jsem měla radost, že ježura dorazil :lol: :lol: :lol: už mám i první dárek pro letošek, teď čekám na nápovědu a snad se zadaří jako loni a obdarovaná bude mít radost :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1914
14.11.15 08:58

Ja ho taky vyhlizela a vubec jsem ho nezaznamenala :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
14.11.15 10:57

@Helenka89 tak si ho můžeme udělat spolu, ale jak? :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
14.11.15 10:59

@AndreaS92 můžeme udělat mini kolotoč z téhle diskuze :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
14.11.15 11:03

@Philippe jsme tu čtyři, to už máme na pidi kolotoč :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
14.11.15 11:20

@Petullka82 tak fajn ale chtelo by to jeste vic lidi neudelame nejakou skupinku pro ty, co nestihly? :) nebo uz nejaka existuje?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
14.11.15 14:33

Tak se mrkni anebo založ a dej vědět, ju? a hurá do toho! :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
14.11.15 14:37

Našla jsem skupinu Vanocni kolotoc, tam to můžeme domluvit :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
14.11.15 14:40
@WaIl píše:
Já třeba nemám ráda dárky, které se sní, a nic z nich nezbyde na památku. :nevim:
Ale jako zklamání bych to určitě nebrala.Kolotoč jsem tu viděla víckrát, ale nezapojila jsem se.

Dárek Ti musí vždy zbýt na památku?
Mně vůbec dárky v podobě jídla či zážitků nevadí.

Jinak kolotoč jsem taky nezaregistrovala, moc jsem tady ale poslední dobou nebyla, takže se není co divit.

  • Citovat
  • Upravit
1914
14.11.15 18:12

Ja se chci taky zapojit, hodte odkaz :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
14.11.15 19:14

@Petullka82 no tak sem s odkazem :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová