Nevěra přítele

Anonymní
29.9.20 10:11

Nevěra přítele

Holky, mám takový problém a nevím s tím už rady… Před časem jsem přišla příteli na nevěru s naší známou.. Vždy se hodně spolu bavili, jezdili na kole, chodili na pivo.. Nikdy mi to nevadilo.. Najednou jsem zjistila, že spolu během měsíce několikrát spali,… Rozhodla jsem se jim to odpustit, dokonce jsem souhlasila, ať zůstanou dále přátelé..Dokonce s náma byla společně i na výletě.. Ale já na to musím pořád myslet, mám strach, že k sobě cítí víc, i když oba tvrdí, že ne…máme dva syny, i kvůli nim se to snažím dát do pořádku ať je vše jako dřív, ale nemyslela jsem, že to pro mě bude tak těžké…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1035
29.9.20 10:14

Ty blaho, to jsi fakt dobrá. Já bych tohle nedala a ještě jí brát na výlety 8o No holt ses takhle rozhodla, tak jim budeš muset věřit. Nic jiného Ti nezbyde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18428
29.9.20 10:15

:nevim: Pokud jsi tohle všechno dovolila nepocitej s tím, ze ti bude verny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
29.9.20 10:15

Mas muj obdiv, ze jsi na tohle pristoupila. Ja bych to nezkousla.
Ja si rikam, jednou clovek odpusti neveru, tak se k tomu nema uz vracet. Pokud se pres to nemuze prenest, ma to rict a vztah ukoncit.. ja uz bych mu neverila a uz vubec bych neprihlizela, jak se dal bez vycitek prateli, na tu zenu bych se nemohla ani podivat a chlap by na me uz nemohl ani sahnout..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
29.9.20 10:18

Nezlob se, ale můj obdiv rozhodně nemáš. Jsi hodně naivní. Proč na sobě takto necháváš štípat dříví? Dobře, nevěru jsi odpustila, máš dvě děti, ok. Ale proč se má tvůj chlap s „kamarádkou“ dále vídat? To mi hlava nebere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2228
29.9.20 10:18

Jestli ty nejsi příliš tolerantní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51943
29.9.20 10:20
@Anonymní píše:
Holky, mám takový problém a nevím s tím už rady… Před časem jsem přišla příteli na nevěru s naší známou.. Vždy se hodně spolu bavili, jezdili na kole, chodili na pivo.. Nikdy mi to nevadilo.. Najednou jsem zjistila, že spolu během měsíce několikrát spali,… Rozhodla jsem se jim to odpustit, dokonce jsem souhlasila, ať zůstanou dále přátelé..Dokonce s náma byla společně i na výletě.. Ale já na to musím pořád myslet, mám strach, že k sobě cítí víc, i když oba tvrdí, že ne…máme dva syny, i kvůli nim se to snažím dát do pořádku ať je vše jako dřív, ale nemyslela jsem, že to pro mě bude tak těžké…

a jak se snaží on? Nečekej že něco ukončí, jemu je to nejspíš úplně jedno a jediný kdo to řeší jsi Ty :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
29.9.20 10:20

@Blankaspl… Protože on nechce přijít o kamarádství s ní, není to pro mě jednoduché… Žere mě to čím, dal tím víc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2228
29.9.20 10:21
@ddraketa píše:
@Blankaspl… Protože on nechce přijít o kamarádství s ní, není to pro mě jednoduché… Žere mě to čím, dal tím víc

Takže radši riskuje, že přijde o tebe? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 10:22

@jahuhudka můj problém je, že jsem vždy myslela na druhé, víc jak na sebe a teď jsem tahle dopadla

• Citovat
  • Nahlásit
257
29.9.20 10:24

Moc nechapu, co resis, bud jsi typ, ktery je ok s vicemene polyamornim vztahem a pak je v pohode pokracovat a mit to takto nastavene a nebo jsi ten beznejsi typ, ktery neveru nesnese a pak je taky jasny, co delat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 10:24

@akavi no právě mě překvapuje, jak se k tomu postavil, mám pocit, že to bral jako samozřejmost, že to takhle dopadne

• Citovat
  • Nahlásit
5165
29.9.20 10:25
@ddraketa píše:
@BlankasplProtože on nechce přijít o kamarádství s ní, není to pro mě jednoduché… Žere mě to čím, dal tím víc

V překladu: budu s ní spát dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51943
29.9.20 10:26

@ddraketa ty z tebe musí mít pěknou srandu :jazyk: On Tě jistě i vysvětlil tu nevěru co ;). Jen doufám že nevěříš že jsou jen dobří přátelé :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 10:27

@Markéta80 no celkem se snaží, ale vždy když na to přijde řeč, tak pomalu já tak špatná, která to chce pořád řešit… No jsem asi fakt kráva, měla jsem to stoupnout hned, co jsem se to dozvěděla

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama