Nevíte, jestli je možné zaplatit balík České pošty kartou?

5065
19.3.13 17:46

Nevíte, jestli je možné zaplatit balík české pošty kartou?

Ahoj, nevíte někdo, jestli mají při rozvozu balíků u české pošty platební terminál?? Teď mi přišla sms, že mi zítra doručí balík a nemám u sebe hotovost, tak jestli si mám zajet do bankomatu, nebo to půjde převzít po zaplacení kartou. Kdybyste měla nějaká zkušenost budu ráda :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21848
19.3.13 17:48

Nevím, jestli to bude všude stejný ale já když se na tohle informovala na pobočce u nás na vesnici, tak prej to možný není. Takže jsem vybrala. Ale je taky možný že by baby od nás prd vědí :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20807
19.3.13 17:49

Hm a co juknout na stránky pošty, ale myslím si, že ne.. Nejde zaplatit ani u nich na pobočce - teda jde, ale jen kartou poštovní spořitelny..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
alli_li
19.3.13 17:50

Nejde, u PPL ci jinych kuryru tahle sluzba je. Ceska posta je v tomhle omezena.

  • Citovat
  • Upravit
5065
19.3.13 17:51

Na stránkách jsem to právě nikde nenašla, tak jsem t zkusila tady. Tak díky, sjedu si raději vybrat :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3743
19.3.13 17:53

Ne, nejde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101948
19.3.13 17:57

@Týna K. Poště, kartou :?: Většina ostatních kurýrů terminál vozí, ale u pošty je problém skoro cokoliv (mnohdy i ten balík přivézt :cert:), takže u rozvozu ani náhodou a na pobočce jen tou jejich kartou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9167
19.3.13 17:57

Nejde, musela by jsi mít účet u pošty…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1857
19.3.13 18:19

Nejde, ani na poště. Už to hodně kritizovali, monopol a jsou 100 let za opicema. :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2534
19.3.13 18:30

Určitě to nejde ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5278
19.3.13 18:42

Nejde to, ale už jsem se na to pošťáka ptala, co mi vozí balíky…a ten říkal, že se to chystá…takže i do ČP přijde brzo pokrok :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
19.3.13 18:48
@j.a.n.i1 píše:
@Týna K. Poště, kartou :?: Většina ostatních kurýrů terminál vozí, ale u pošty je problém skoro cokoliv (mnohdy i ten balík přivézt :cert:), takže u rozvozu ani náhodou a na pobočce jen tou jejich kartou.

Bohužel musím souhlasit :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2534
19.3.13 18:48

To už se chystá hodně dlouho :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7661
19.3.13 18:49

Myslím, že karty k účtům Poštovní spořitelny berou. Jinak žádné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9066
19.3.13 19:05

Nemaji vubec v aute s baliky terminal, neberou zadne karty (ja mam jejich a taky nic), pouze hotovost ;) Jen na pobocce se to pak da zaplatit jejich kartou ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová