Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Králičice píše:
@SlečnaDahlia - a hned ma k tomu video na youtube..
To neni moje video.. co je na tom cakliho??? Jako první jsem žádal o půjčku v bance nedaj mi, protože jsem v minulosti měl dluh na dpo tkz.. exekuce 288 000 kč je mi 25let od 18 let pracuji co jsem mel nasetrit platil jsem dluh splátku 4000kč… Chtěl jsem od vás jen poradit nic víc po vás nechci ale jak jsem si všimnul tak jen kritizujete… Dnes jsem chtěl úvěr jel jsem až do Brna… Podvedly mě no tak stalo se tak mi třeba aspon jsem se poucil delat chyby je lidské… mel jsem plan… Který je pryč.. chtel jsem si najit byt… Koupit vybaveni a zaplatit přítelkyní půjčku nic vic… Od vas jsem chtěl jen poradit… A každéj jen kritizujete. Děkují vše, že jste tak laskavý.. ![]()
@Prof. Farnsworth píše:
Exekuce?
Nemám exekuci a ani insolvenci jsem čistý mám i trestný rejstřík čísty.
@Marek25B ale musis na to koukat realne, kdyby byl najem 10 tisic (a to asi za tvoje vysneny 3+1 bude vic), pak pujcka… tuhle sumu musis umet mesicne odlozit. A ty mas usetreno 10 tisic. Kolik mesicne odlozis, abys na to nesahl?
@Prof. Farnsworth píše:
Na jednoho to málo na Ostravu není. Ale na čtyři? Dva by dohromady 40 - 45 tisíc snad měli dát, ne?
jenomže to je normální slušný plat. A o moc lepší práci nesežene.
@bobulka88 píše:
@Marek25B ale musis na to koukat realne, kdyby byl najem 10 tisic (a to asi za tvoje vysneny 3+1 bude vic), pak pujcka… tuhle sumu musis umet mesicne odlozit. A ty mas usetreno 10 tisic. Kolik mesicne odlozis, abys na to nesahl?
3-4000kč
@Marek25B píše:
3-4000kč
A z toho chces zaplatit najem a splatku pujcky? ![]()
@Marek25B - ty rikas, ze jsme nelaskavi..ale jednou ti mozna dojde, ze to co ti tady vsichni pisou je ta nejvetsi rada, kterou muzes dostat..
Nesmis chtit vsechno hned..
Hele, ja bych taky chtela chatu v horach..Ale proste na to nemam..
Tak bud nasetrim nebo si vytvorim trochu realnejsi sen..
@Marek25B píše:
3-4000kč
A kolik platíš nájem rodičů? Teď odloží jen tohle a to v nájmu budeš mít mnohonásobně vyšší výdaje. Já bych taky ráda dům, ale když na to nemám tak nebudu blbnout a pak jíst kořínky ![]()
@bobulka88 píše:
A z toho chces zaplatit najem a splatku pujcky?
Tak jsem to nemyslel.. myslel jsem, že jse ptáš na tento měsíc… Kdybych dostal půjčku aspon 200k tak splátka je 4300kč
Nájem bych platil se vším všudy 16 000kč. To 20 300kč výplatu mám 27 000+ přítelkyně je na mateřské dovolené a má 11600kč.==38 800 kč
A platíte teda ty a tvoje přítelkyně něco rodičům za bydlení?
@Blue2 píše:
A platíte teda ty a tvoje přítelkyně něco rodičům za bydlení?
Ano 5000nájemne a 4000kč na jídlo..
Jelikož mám auto tak nafta mě stojí 2000kč na měsíc..
K tomu jsem kuřák.
A svaciny cca 1200kč
@Marek25B no a proc jsi odlozil tento mesic jen tak malo, kdyz neplatite najem? Nebo neco rodicum platis?
@Marek25B píše:
Tak jsem to nemyslel.. myslel jsem, že jse ptáš na tento měsíc… Kdybych dostal půjčku aspon 200k tak splátka je 4300kčNájem bych platil se vším všudy 16 000kč. To 20 300kč výplatu mám 27 000+ přítelkyně je na mateřské dovolené a má 11600kč.==38 800 kč
Ty jo 16tis na bydlení mi pro vás přijde dost. Nešlo by najít třeba jen2+1? Půjčku zřejmě nedostaneš nikde, v registrech dlužníků jseš ještě nějakou dobu po splacení všech dluhů.
Co teda ty brigády?
@Marek25B píše:
Tak jsem to nemyslel.. myslel jsem, že jse ptáš na tento měsíc… Kdybych dostal půjčku aspon 200k tak splátka je 4300kčNájem bych platil se vším všudy 16 000kč. To 20 300kč výplatu mám 27 000+ přítelkyně je na mateřské dovolené a má 11600kč.==38 800 kč
Teď máte tedy příjem 38 tis. Nájem platíte? Kolik dáte za půjčku? Kam ty prachy mizí, když dáš bokem 3 tisíce? Někam se ti měsíčně ztati 35 tisíc a ty se úplně stejně ztratí i v nájmu, pokud nějak nezmenite svůj způsob života.
Téda, to máte nějaký luxus. My to frčíme na dezínách.