Reklama

New friends České Budějovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Audrey32
Nováček 2 příspěvky 23.09.18 23:18
New friends České Budějovice

Ahoj, jsem ve městě nová, zatím se s rodinou zabydlujeme.. Ráda poznám nějaké nové maminky nebo i „ne“ maminky. Je mi 32 let, mám 5 letého syna. Ráda trávím čas v přírodě, chodím na kulturní akce, čtu - jsem knihomil :D začínám s jógou a občas si zabeham.. nejsem zrovna typ na noční výlety do ulic… Jinak jsem normální :mavam:

Reklama

Reakce:

Celina
Závislačka 3059 příspěvků 24.09.18 09:00

A proč není v titulku "hledám kamarádku "? :roll:

Audrey32
Nováček 2 příspěvky 24.09.18 12:13

Nevím co ti na to mám odpovědět.

admin
Extra třída :D 11017 příspěvků 25.09.18 05:42

@Audrey32 Dobrý den,

zkuste mrknout taky do skupin. Konkrétně z Českých Budějovic tam určitě najdete další uživatelky, které hledají kamarádky:

Pěkný den :kytka:
adminka Eliška

GabCig
Nováček 4 příspěvky 16.10.18 11:55

Ahoj,

já mám sedmiměsíční holčičku, ale pořád někde lítám a hledám kamarádku…

Gab

Tonička7
Kecalka 109 příspěvků 17.10.18 13:50

Ahoj,
já mám skoro 2 a půl letého kluka a teď se snažíme o další ;) my se přestěhovali před 3 rokama ;) taky bych řekla, že jsem normální :D :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >