Nezaplacený paušál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
telezska
Kecalka 433 příspěvků 16.11.14 15:20
Nezaplacený paušal..

Ahooj mám dotázek mám paušal u T-mobile.. a měnila jsem banku a pozdě jsem na úřad donesla nové číslo účtu a tak mi nestihly poslat mateřskou.. a řekly že může přijít během měsíce ale spíš ať počítám že to pošlou až někde 4.12… a splatnost paušálu mám k 24.11.. a tak do se stane když ho zaplatím až někde 5.12.?? je nějaká veliká pokuta? nebo vypnou paušal?? nemám s tímto zkušenost tak se ptám.. děkuji.. :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.14 15:24

@telezska t-mobile jsou takové svin* že bych raději neriskovala!!

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65108 příspěvků 16.11.14 15:25

@telezska Nic, to bude ještě v klidu… tipla bych to akorát na upomínku.

telezska
Kecalka 433 příspěvků 16.11.14 15:26

@Babišovka neriskovala?? a z čeho to mám zaplatit?? :( nic jiného mě nezbyde..

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.14 15:27

@telezska Urcite neodpoji, dostanes jen zpoplatnenou upominku.

lu13cie
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 16.11.14 15:31
@telezska píše:
Ahooj mám dotázek mám paušal u T-mobile.. a měnila jsem banku a pozdě jsem na úřad donesla nové číslo účtu a tak mi nestihly poslat mateřskou.. a řekly že může přijít během měsíce ale spíš ať počítám že to pošlou až někde 4.12… a splatnost paušálu mám k 24.11.. a tak do se stane když ho zaplatím až někde 5.12.?? je nějaká veliká pokuta? nebo vypnou paušal?? nemám s tímto zkušenost tak se ptám.. děkuji.. :)

zdravím, je to ve všeobecných podmínkách T-mobile

8.1.
V případě, že budete v prodlení s úhradou Vyúčtování jeden den, jsme Vám oprávněni účtovat smluvní pokutu ve výši 150 Kč.
V případě, že budete v prodlení s úhradou Vyúčtování 21 dnů, jsme Vám oprávněni účtovat smluvní pokutu ve výši 1000 Kč.

Každopádně bych určitě volala operátorovi či zákaznické centrum, a domluvila se.

Příspěvek upraven 16.11.14 v 15:33

Melody 4
Extra třída :D 11693 příspěvků 16.11.14 15:31

Ano vztahovala by se na tebe druhá pokuta a ta je kolem 1000kč. Nejdřív ti vypnou volání nikam se nedovoláš a po dalším čase uplně. Celé čislo takže se nikdo nedovolá tobě, dokuď nezaplatíš. Samozřejmě ti ale pořád jede paušál i když mobil nemůžeš využívat.

Krrysa
Extra třída :D 13920 příspěvků 16.11.14 15:39

@telezska já ho neplatím pravidelně, protože jsem lempl líná, neumím si nastavit trvalej příkaz a faktura chodí ještě na starou adresu, takže se mi taky stane, že to platím jednou za dva měsíce najednou… a dostávám max upomínku…

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 16.11.14 15:41

@telezska už x krát jsem platila cca 14 dní po splatnosti a max jsem platila těch 150 Kč

Edit: a vypli mě pouze jednou, když jsem nezaplatila víc jak měsíc, ale to už je dost zpět, bylo to ještě na střední

Příspěvek upraven 16.11.14 v 15:42

Krrysa
Extra třída :D 13920 příspěvků 16.11.14 15:41
@Melody 4 píše:
Ano vztahovala by se na tebe druhá pokuta a ta je kolem 1000kč. Nejdřív ti vypnou volání nikam se nedovoláš a po dalším čase uplně. Celé čislo takže se nikdo nedovolá tobě, dokuď nezaplatíš. Samozřejmě ti ale pořád jede paušál i když mobil nemůžeš využívat.

to není pravda, po nějaké době neplacení, jsou to tuším dva, nebo tři měsíce, ti přecedou dočasně paučál na twist, takže ti telefon úplně normálně funguje, jen si dobíjíš kredit, dokud to nedoplatíš, ale je to za 1000 kč, ketrý ti naúčtujou jako pokutu za to převedení… paušál ti mezitím neběží, jne je o tu dobu, kterou máš twist, automaticky prodloužená smlouva…

Melody 4
Extra třída :D 11693 příspěvků 16.11.14 15:43
@Krrysa píše:
to není pravda, po nějaké době neplacení, jsou to tuším dva, nebo tři měsíce, ti přecedou dočasně paučál na twist, takže ti telefon úplně normálně funguje, jen si dobíjíš kredit, dokud to nedoplatíš, ale je to za 1000 kč, ketrý ti naúčtujou jako pokutu za to převedení… paušál ti mezitím neběží, jne je o tu dobu, kterou máš twist, automaticky prodloužená smlouva…

ne to není pravda co píšeš ty, já s tím mám zkušenost. Nikdo se mi nedovolal a nakonec jsem za ten měsíc platila celý paušál.

Krrysa
Extra třída :D 13920 příspěvků 16.11.14 15:45

@Melody 4 pravdu mám, jelikož teprve v pátek jim došla platba za tři faktury najednou a milostivě mi předělali z twistu zase paušál…

Melody 4
Extra třída :D 11693 příspěvků 16.11.14 15:45
@Krrysa píše:
@telezska já ho neplatím pravidelně, protože jsem lempl líná, neumím si nastavit trvalej příkaz a faktura chodí ještě na starou adresu, takže se mi taky stane, že to platím jednou za dva měsíce najednou… a dostávám max upomínku…

To je pěkná blbost, už když měsíc nezaplatíš dostávaš pokutu 1000 kč.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65108 příspěvků 16.11.14 15:45
@Melody 4 píše:
ne to není pravda co píšeš ty, já s tím mám zkušenost. Nikdo se mi nedovolal a nakonec jsem za ten měsíc platila celý paušál.

Jojo, tohle je, když zablokují jak odchozí, tak příchozí hovory, to je za tu 1000,–, ale v podmínkách mají, že to mohou udělat po 21 po splatnosti, což nebude zakladatelky případ a co mám zkušenost, tak se to většinou blokuje ještě později.

Melody 4
Extra třída :D 11693 příspěvků 16.11.14 15:45
@Krrysa píše:
@Melody 4 pravdu mám, jelikož teprve v pátek jim došla platba za tři faktury najednou a milostivě mi předělali z twistu zase paušál…

No když myslíš, vyvracet ti to nebudu ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >