Nezveřejňujte nicky na iDnes

Napsat příspěvek
Velikost písma:
13119
20.2.14 22:41

@KPKristy naprostý souhlas… ale jak tam holky píšou, za chvíli budeme novináře vidět i v dotazu na hleník, dušík a tulení

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29730
20.2.14 22:44

@ynax Hm, ja jsem spis zvedava na ty informacni hodnoty :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.14 22:47

@Lomikára no nie uplne utajene, ale je par ludi co vie, ze som som sa kedysi uplne vsade registrovala bosoreckou. Vraveli mi tak od puberty vsetci co ma poznali, a som tu registrovana na bosoreckovy email. Takze aj ludia co netusia ze existuje emimino si mozu precitat co si myslim na idnese… a to ma netesi :nevim: Nastastie je bosorecka natolko preflaknuta prezyvka, ze tak hovoria kazdej druhej.

Ale teraz ma napadlo, nezacnu ma teraz potahovat kvoli autorskym pravam, ked som si dovolila privlastnit meno Esme Zlopocasnej a riskujem ze sa objavim v hlavnych spravach? :think:

Příspěvek upraven 20.02.14 v 22:47

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
20.2.14 22:47
@asha píše:
@ynax Hm, ja jsem spis zvedava na ty informacni hodnoty :roll:

indormační hodnoty našich diskuzí nebo co z toho vyplodí idnes?

  • Citovat
  • Upravit
13119
20.2.14 22:49

@lucenka naše diskuze mají informační hodnotu, však jiné tu ani být nesmějí :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.14 22:49

Ja mam teraz nechutne nutkanie poziadat o zmazanie mojich dennickov… pisala som ich pre zaujmovy web, len tak zo srandy, ale teraz sa stali majetkom novin :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11530
20.2.14 22:49

Kde jsou admini? Mají strach že je iděs bude taky citovat? :think: :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.14 22:50
@Sati píše:
Kde jsou admini? Mají strach že je iděs bude taky citovat? :think: :think:

Maju moralnu dilemu na temu „koho chlieb jes, toho piesen spievaj“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29730
20.2.14 22:50
@lucenka píše:
indormační hodnoty našich diskuzí nebo co z toho vyplodí idnes?

Nase :mrgreen: Ja se jim uz na nejaky takovy vyflaknu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
20.2.14 22:51
@Sati píše:
Kde jsou admini? Mají strach že je iděs bude taky citovat? :think: :think:

Jsou na poradě… s iDěsem :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29730
20.2.14 22:51
@Sati píše:
Kde jsou admini? Mají strach že je iděs bude taky citovat? :think: :think:

Ja jim teda vubec nezavidim. I pres kecy o tom, ze to tu muze cist a citovat kazdy, je tohle proste svinarna, nemuzu si pomoct. A ze je to podle zakona? Pche… :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
20.2.14 22:51
@ynax píše:
@lucenka naše diskuze mají informační hodnotu, však jiné tu ani být nesmějí :)

jsme zapomněla, že se tu hlídá informační hodnota od tý doby, co jsme součástí babišlandu :oops:

  • Citovat
  • Upravit
3931
20.2.14 22:53
@Sati píše:
Kde jsou admini? Mají strach že je iděs bude taky citovat? :think: :think:

To by mě taky zajímalo :think: Dávaj si ňák na čas ale kdyby se to tady pohádalo tak tu jsou jak na kobyle ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11530
20.2.14 22:57
@klarushka píše:
To by mě taky zajímalo :think: Dávaj si ňák na čas ale kdyby se to tady pohádalo tak tu jsou jak na kobyle ;)

Tak si aspoň počtou ráno při kávičce ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3931
20.2.14 22:58
@Sati píše:
Tak si aspoň počtou ráno při kávičce ;)

jaj to bude radosti :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová