Nezveřejňujte nicky na iDnes

Napsat příspěvek
Velikost písma:
46669
20.2.14 22:25
@Šája píše: :lol: :lol: :hug: :hug: :hug:
jsi hodná, ale nevím, nevím. Myslím, že už jsem spadla do kategorie prudičů :lol:

No to ani omylem! Kdo říkal?? :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
102677
20.2.14 22:26

A za chvíli se tu každý bude bát kamkoli přispět :zed: :zed: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.14 22:26
@vokishka píše:
@KPKristy Jedině v takových diskuzích záměrně lhát a potom se těšit z pocitu, že zrovna tenhle výzkum má blbé výsledky. Akorát že to budu vědět jen já a pár dalších, kteří do toho půjdou.

To urobili kolegovia. Idnes nechalo hlasovat o najoblubenejsiu hubu a ti blazni hlasovali za lysohlavky tak zarputile, ze obsadili druhe ci tretie miesto :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
102677
20.2.14 22:26
@KPKristy píše:
No to ani omylem! Kdo říkal?? :D

není třeba říkat, stačí, že se koná ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
20.2.14 22:26
@KPKristy píše:
No právje! Já bich radči s chibami, neboť chibami se človjek učý…

Si si jistá, že učý…se píše s tvrdým Y…??? :think: Teď chvilkově tápu…

  • Citovat
  • Upravit
46669
20.2.14 22:28
@Jitka1976 píše:
Si si jistá, že učý…se píše s tvrdým Y…??? :think: Teď chvilkově tápu…

Si piš, však jsi učitelka, měla bys to vědět :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
20.2.14 22:29
@KPKristy píše:
Si piš, však jsi učitelka, měla bys to vědět :D

Fakt…??? 8o 8o To mi ve škole neříkali… :zed: :zed: :zed:

  • Citovat
  • Upravit
30633
20.2.14 22:29
@Bábi Zlopočasná píše:
To urobili kolegovia. Idnes nechalo hlasovat o najoblubenejsiu hubu a ti blazni hlasovali za lysohlavky tak zarputile, ze obsadili druhe ci tretie miesto :mrgreen:

To mi připomíná hlasování o nejhezčí Rómku :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13119
20.2.14 22:33

Holky, ta s tou hudbou bude fakt novinářka - mrkněte na její příspěvky a to, jak odpovídá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46669
20.2.14 22:34
@ynax píše:
Holky, ta s tou hudbou bude fakt novinářka - mrkněte na její příspěvky a to, jak odpovídá

V podpisu má odkaz na své stránky a ta poznámka o bující paranoie, mě dostala. Prozradila se sama, což? :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9659
20.2.14 22:34
@ynax píše:
Holky, ta s tou hudbou bude fakt novinářka - mrkněte na její příspěvky a to, jak odpovídá

Holky, určitě je to novinářka… Ale některé odpovědi mne opravdu pobavily :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65453
20.2.14 22:36

Jsem zvědavá, jestli se potom v článku objeví všechny odpovědi. Ne že udělá jen nějaký výcuc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
801
20.2.14 22:36

Nečetla jsem celou diskuzi. Osobně jsem proti. Považuju za světlou výjimku, když novinář vůbec přizná, že něco není z jeho hlavy a s nějakou citací se obtěžuje. Řekla bych, že častěji tyhle diskuzní servery prostě vykradou a mají „práci“ hotovou.
Jen ať hezky citují - stejně jsou ty nicky anonymní, ne? A pokud něco zveřejňuji tady, v čem je rozdíl, že se to objeví na iDnes? On si někdo myslí, že tady to zůstává utajené?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka1
20.2.14 22:36
@KPKristy píše:
V podpisu má odkaz na své stránky a ta poznámka o bující paranoie, mě dostala. Prozradila se sama, což? :jazyk:
:mrgreen: chytrá hoka 4 příspěvky a už je v obraze. Mě to trvalo roky :lol:
  • Citovat
  • Upravit
7631
20.2.14 22:40

Já si myslím, že když jde o citaci, tak je vše v pořádku :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová