Nová úvodní stránka skupin

14694
11.6.13 19:46

Nová úvodní stránka skupin

Zdravím,
dnes jsme vylepšili přehled skupin. Snažili jsme se, aby tato stránka byla přehlednější a aby bylo jednodušší najít skupinu, ke které byste se mohli připojit. Došlo tedy k několika změnám:

1. Skupiny budou nově tříděny do 4 kategorií (dle TP, snažilkovské, dle místa a dle společného zájmu). Můžete si skupiny jednoduše procházet a najít si tak tu, kterou hledáte.

2. Nahoře na stránce uvidíte na prvním místě skupiny, ve kterých jste členem, abyste k nim měli snažší přístup. Pokud v žádné skupině nejste, zobrazí se vám jen čtyři kategorie k výběru.

3. Moderátor může při editaci skupiny nastavit, zda skupina přijímá nebo nepřijímá nové členy. Prosíme všechny moderátory, jejichž skupiny nechtějí přibírat nové členy, ať to v nastavení skupiny uloží. Vaše skupina se již vůbec nebude zobrazovat v přehledu skupin, ale jen na profilech členů. Zajistíte si tak ještě větší soukromí a nebude vás kontaktovat někdo, o koho nestojíte.

4.Na stránce se skupinami jsou nyní vidět pouze skupiny aktivní nebo nové - tedy ty, které teprve nabírají členy a kde je velká šance se přidat.

Jelikož je tu přes 900 (dříve neroztříděných) skupin, prosíme o trpělivost - během následujících dnou dní vám skupinu zařadíme pod odpovídající záložku.

Budeme rádi za Vaše nápady nebo připomínky k nové úvodní stránce skupin. :mavam:

Za administrátory
Monika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18308
11.6.13 22:11

Mám dotaz - při zobrazení nové úvodní stránky skupin se mně nahoře zobrazí „Skupiny, ve kterých jsem“, ale ty už se mně nezobrazujou v předmětném seznamu („skupiny podle zájmu“). Je to tak zamýšlené nebo „tomu ještě něco chybí“? (Ptám se pro případ, že by to neodpovídalo úmyslu adminů a bylo potřeba ještě něco doladit…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14694
11.6.13 23:08

Během zítřka „rozházíme“ všechny skupiny tam, kam patří. Právě na tom pracuji. :-)

Monika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14694
12.6.13 14:19

@Jura007 Jak to vypadá teď? Už by měly být skupiny přeřazeny.

Monika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13646
12.6.13 17:13

@admin nějak nemůžu přijít na to, kde si nastavit, že nepřijímáme nové členy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8876
12.6.13 18:21

@panenka87 sice nejsem admin, ale teď jsem to nastavovala. Dáš záložku Admin a tam je upravit nastavení skupiny, je to hned nahoře spíše v pravo a tam změníš možnost na Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13646
12.6.13 19:32

@medulinkax děkuji, už to mám :kytka: já jsem byla na mobilu, tak jsem si toho nevšimla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14694
12.6.13 20:10

Přesně tak, všechny nástroje najdete v záložce Admin. :)
Jakmile nastavíte, že nepřijímáte nové členy, zmizí skupina ze seznamu. Samozřejmě to funguje i naopak. :)

Monika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18308
12.6.13 20:41
@admin píše:
@Jura007 Jak to vypadá teď? Už by měly být skupiny přeřazeny.Monika

Díky za optání, už tam vidím „všechny“, ale mohlo by to být abecedně seřazené… Nicméně to vypadá dost kompletně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14694
12.6.13 22:08

Zvol v záložce „Řadit dle“ možnost „A-Z“.

Jako první vyjíždějí nejnovější skupiny, aby bylo snažší se do nich přidat. Dále se dá také navolit řazení podle počtu aktivních členů.

Monika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat