Obyčejný Nutrilon 1/ hypoalergenní/ good sleep?

249
23.6.15 11:34

obyc. nutrilon 1 nebo hypoalergenni a nebo good sleep?

Resim ktery z techto 3 vyrobku od nutrilonu zvolit. Davam UM jen na noc (podle dr.) a sem spokojena mimi psokojeneji usina atd. Mela sem obyc Sunar ale ten neexistuje v hypoalergenni forme. Ja mam alergii jen na antibiotika a pritel jen na kocici chlupy a doktorka si mylsi ze bych mela mit ten hypoalegenni. I vsechny zname radeji kupuji tenhle. A nebo radeji goood sleep kdyz ho davam jen na noc? Tak nejak se nemuzu rozhodnout :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Tunrida
23.6.15 12:14

Ty jsi alergická na ATB, přítel na kočky a dítě je alergické na co? Na mléčnou bílkovinu? Moc nechápu, proč byste měli používat hypoalergenní. Ale já bych neužívala ani Nutrilon, včera jsem se o tom 100% přesvědčila, když jsem objevila, že se prodává také Nutrilon 2. jakosti :zed: :poblion:
Jinak vím, že ten na noc je hustší, tak aby nebyl problém s vyprazdňováním.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Laktační poradna

Ikona - Anna Musilová

MVDr. Anna Musilová