Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Otázka je asi tak nějak jasné. Zajímá mě do jake doby od oplodnění mužů pociťovat nevolnost? Děkuji za reakce ![]()
Tak hcg zacina stoupat cca 10 dni po oplodneni, takze v tu dobu je to asi mozne.
@Sibyla0 píše:
Do jaké doby? Klidně kolem čtyřiceti týdnů
Nebo taky až do porodu vůbec. ![]()
Zle ti vůbec být nemusí. Mě bylo celý první trimestr dobře. Že jsem těhotná, jsem zjistila z testu, že jsem měla 7 dní zpoždění. Blbě mi bylo až od 8. měsíce kdy mě bral žlučník a blila jsem snad ob den.
Moje máti tvrdila že u každého dítěte to na sobě poznala snad hned 3. den od oplodnění, kamarádka tvrdila že to poznala týden od oplodnění, já měla nevolnosti vždycky taky týden od ovulace akorát že vsugerované každý měsíc. nakonec když jsem byla skutečně těhotná 3× tak pokaždé mi bylo zle až od toho 6 tt, do té doby beze změny, ani prsa, ani nevolnosti ani nic jiného, nebýt testu do toho 6-7 tt nepoznám že jsem těhotná. každý to má jinak ![]()