Odbarvení vlasů – jak získám zpět původní barvu?

922
18.11.05 10:35

odbarvení vlasů

Ahoj,
mám takový problém a doufám, že je mezi vámi nějaká kadeřnice, která mi poradí :? .
Včera jsem si do odbarvených vblond vlasů nechala udělat hnědé melíry. Výsledná barva je ale spíš do šediva a vypadá to hrozně :cry: . Chtěla bych zpět svou původní barvu-tedy odbarvenou blond. Myslíte, že bych tu hnědou mohla doma ztáhnout pryč zesvětlovačem?
A hlavně mě taky zajímá, jestli ty chemikálie nemůžou ublížit mimču, jsem v 35 tt.
Moc díky za odpovědi.
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1098
18.11.05 10:47

Jak napravit barvu vlasů ti neporadím, ale chtěla jsem napsat, že barvení miminku neškodí ( pokud se vysloveně nenadýcháváš výparů), ale může to poškodit tvé vlasy, neboť v těhotenství (ale i v době menstruace) jsou díky hormonům oslabené kořínky a kvalita vlasů vůbec! Neznamená to, že ti hned vypadnou :-) , ale můžou se vlasy trochu víc vysušit, tím se lámat!
Ale já jsem se taky barvila v těhu, sice jen jednou, ale moje kvalita vlasů není nic moc, tak se nic moc tím nestalo :-)
Kráse v těhu zdar Danny :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
18.11.05 11:33

Bacha pokud bys to zatáhla odbarvovačem,mohlo by ti to taky zezelanat!!!Nelépe zajdi do kadeřnictví,nebo sama napácháš ještě větší škody!!

Když se dává na blond tmavší barva tak nějaká s červeným odstínem,nebo hnědá a dát tam malinko červené…neboť jak známo:žlutá+hnědá=zelená 8O

Takové experimenty raději neee!

Gabule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
18.11.05 11:34

Aha teď to čtu znova a ty sis to nechala dělat někde v kadeřnictví??Jestli jo tak to je teda síla,ale každopádně raději zajdi na odbornou pomoc…než to ještě zhoršit!

Papa G.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3025
18.11.05 11:36

No jo, taky jsem četla, že vlasy v těhu reagují na barvení úplně jinak, takže možná i proto se nepovedl ten melír… S odbarvením nepomůžu, u mě to dopadlo katastrofálně pokaždý.
Takže zítra se chystám na svoji oblíbenou čokoládovou, snad to chytne normálně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.11.05 11:40

Ahoj Berco,
nejsem kadeřnice, ale myslím, že ta barva by se ti časem sama vymyla, já jsem si nechávala sv. hnědý melír do blond vlasů a do 2m. byl pryč.(a to se mi líbil). Nicméně, ty asi spokojená nejsi, takže spíš bych se zkusila poohlédnout po odstraňovači barvy (bohužel nevím značku ani přesný název, ale je to něco jiného než odbarvovač, kdysi jsem to viděla i supermarketu), myslím, že ten odbarvovač by mohl zapůsobit na tom melíru tak, že by byli vlasy rezavé… : :( Ale pokud nejsi spokojená zašla bych zpět k té kadeřnici, která ti melír dělala a měla by ti barvu ztáhnout bezplatně, tak to alespoň funguje v lepších kadeřnictvích…
Iriss + 2svišti

• Nahlásit
  • Citovat
922
18.11.05 14:43

Holky, díky moc za rady. Zavolám té kadeřnici, co mi to dělala a uvidíme. Snad se té příšerné barvy zbavím.
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
14.8.10 10:17

Ahoj… mám problém a chtěla sem se poradit s nákou kadeřnicí nebo s nekym kdo tomu vic rozumí nechala sem si obarvit asi pred tejdnem vlasy na blon ale vubec mi to neslusi a nevim co stim mam delat jesi to mam odbarvit odbarvovacem nebo pockat este 3 tejdny a nabarvit si je zase na hnedo :-( dala sem do ty barvy odbarvovac ale newim na co tam byl tak jesi by mi nekdo pomoh… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
9.2.16 16:40

Odbarvení vlasů-platinová blond

Mám problém. Mám moc pigmentu a veškeré barvy blond typu mi chytají na vlasy oranžově.. jednou mi jedna kadeřnice přidala do platinové barvy trochu melíru (smíchala) a měla jsem nejúžasnější barvu, byla jsem nadšená. Bohužel, odstěhovali jsme se, s kadeřnicí jsem ztratila kontakt a nikdo už mi to nechce takhle udělat. Jsem zoufalá, protože chodím v podstatě pořád oranžová (odrosty) a ještě platím přes 1000-Kč za něco, co je hrůza.. Máte někdo stejný problém a jak ho řešíte? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
553
9.2.16 22:12

Ahoj :-), já jsem též blond a všechny barvy mi zase chytají do šílené žluté :-(, navíc na sobě nesnesu teplé odstíny, takž etaky docela hrůza :-(…dnes mi moje kadeřnice odbarvila, poprvé, vlasy melírem, přebarvila na paltinově blond, dotónovala do střív´brna a super… :palec: :potlesk: :)… po dlouhé době jsem spokojená, kadeřnička se toho právě původně bála, abych jí nenadvla, kvůli agresivnímu odbarvení melírem, pak jsme se tak nějak domluvily, díky bohu za to :mrgreen:, a fakt jsem spokojená… navíc za polovinu toho, co platíš ty :), ale zase záleží na tom, odkud jsi :-), držím pěsti, ať se Ti co nejdříve povede docílit chtěné barvy, vím, o čem mluvíš, teda píšeš :-D :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
19.2.16 09:54

Tak objednala jsem se znovu k nové kadeřnici, tak jsem na to zvědavá. Zkusim ji přesvědčit, aby dala do platinové barvy melír, nebo mi to vzala zesvětlovačem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
553
20.2.16 00:52

@Lída72 Držím pěsti, ať je výsledek dle Tvého přání :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama