Odhalení pohlaví miminka - dort, dýmovnice, konfety a úklid

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Eva2610
19.11.25 17:51
@Karkulka38 píše: Více

Jenže s takovým přístupem, byť chápu, že to mohou způsobit špatné zkušenosti, nemuzes oslavovat nikdy nic. Chce to oznámit třeba rodině a těšit se s nimi na příchod miminka. Mně se třeba první dítě narodilo po deseti těhotenských ztrátach. V různé fázi těhotenství a po téměř dvaceti letech snazeni, ale přesto jsem obě těhotenství oznámila blízkým a radovali jsme se.

  • Citovat
  • Upravit
Eva2610
19.11.25 17:52
@Uličnice85 píše: Více

Aaale co. Já bych udělala druhou. Oslav není nikdy dost :mrgreen:.

  • Citovat
  • Upravit
107114
19.11.25 17:54
@Ledová káva píše: Více

Takovým dětem bych teda poděkovala.
Co se dnes už všechno slaví?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107114
19.11.25 17:59
@Bytsamsebou píše: Více

Dělá
U nás tedy jen u toho prvního…u druhého už nějak nebyl nikdo, kdo by hlídal to první :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107114
19.11.25 18:03
@Anna766 píše: Více

Nebude on introvert a trochu suchar?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
449
19.11.25 18:05
@Venetia píše: Více

Proc by mel byt suchar? Nei nic horsiho nez chlap v hospode lemtajici pivo, pronasejici radoby chytre reci typu Babis apod.

Mne jsou treba chlapi, kteří vysedavaji po hospodach, nedejboze lemtajici piv na stojaka pred vecerkou, uplne odporni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107114
19.11.25 18:06
@Anonymní píše: Více

Pokud si nikdo nepřeje kluka nebo holčičku, tak je to asi jedno.
Bude to dítě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107114
19.11.25 18:08
@Uličnice85 píše: Více

Máš skvělé představy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
449
19.11.25 18:09
@Venetia píše: Více

Jako sorry, ale nazvat chlapem, co nechodi do hospody a nepije, sucharem, je opravdu primitivni. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16488
19.11.25 18:10

Bordel doma bych fakt dělat nechtela a venku vlastně taky ne. Takze jedine balónky v krabici, dort, muffiny :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107114
19.11.25 18:19
@Uličnice85 píše: Více

Já taky moc nepiju a jsem suchar :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8716
19.11.25 18:19
@Venetia píše: Více

A to je nějaká povinnost u chlapa pít alkohol? 8o Za mě lepší takový než chlap, co tam sedí denně a obrací do sebe jeden půllitr za druhým…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107114
19.11.25 18:19
@izabe píše: Více

Jasně..mezitím není vůbec nic

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
449
19.11.25 18:22
@Venetia píše: Více

Taky nepiju, sle suchar nejsem :lol: ja k zabave alkohol nepotrebuju.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107114
19.11.25 18:23
@Uličnice85 píše: Více

Tak to máš úplně nejlepší

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty