Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Uličnice85 píše: Více
Aaale co. Já bych udělala druhou. Oslav není nikdy dost
.
@Ledová káva píše: Více
Takovým dětem bych teda poděkovala.
Co se dnes už všechno slaví?
@Bytsamsebou píše: Více
Dělá
U nás tedy jen u toho prvního…u druhého už nějak nebyl nikdo, kdo by hlídal to první ![]()
@Venetia píše: Více
Proc by mel byt suchar? Nei nic horsiho nez chlap v hospode lemtajici pivo, pronasejici radoby chytre reci typu Babis apod.
Mne jsou treba chlapi, kteří vysedavaji po hospodach, nedejboze lemtajici piv na stojaka pred vecerkou, uplne odporni.
@Anonymní píše: Více
Pokud si nikdo nepřeje kluka nebo holčičku, tak je to asi jedno.
Bude to dítě.
@Venetia píše: Více
Jako sorry, ale nazvat chlapem, co nechodi do hospody a nepije, sucharem, je opravdu primitivni. ![]()
Bordel doma bych fakt dělat nechtela a venku vlastně taky ne. Takze jedine balónky v krabici, dort, muffiny ![]()
@Venetia píše: Více
A to je nějaká povinnost u chlapa pít alkohol?
Za mě lepší takový než chlap, co tam sedí denně a obrací do sebe jeden půllitr za druhým…
@Venetia píše: Více
Taky nepiju, sle suchar nejsem
ja k zabave alkohol nepotrebuju.
Jenže s takovým přístupem, byť chápu, že to mohou způsobit špatné zkušenosti, nemuzes oslavovat nikdy nic. Chce to oznámit třeba rodině a těšit se s nimi na příchod miminka. Mně se třeba první dítě narodilo po deseti těhotenských ztrátach. V různé fázi těhotenství a po téměř dvaceti letech snazeni, ale přesto jsem obě těhotenství oznámila blízkým a radovali jsme se.