Odkdy Vám nespí děti po obědě?

145
10.9.20 12:32

Odkdy Vám nespí děti po obědě?

Ahoj, prosím odkdy Vám nespí dítě po obědě? Malé jsou dva. Spí celou noc vstava v 6:30-7:00 a po obědě prostě už nespí, pořád se jen vzteká, po obědě nespí, já už sem z ní vyřízená. Vždycky sem se těšila na klid u knížky aspoň na tu hodinu po obědě a už mi tři týdny prostě odpoledne nespí :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
732
10.9.20 12:33

Téměř úderem 2. roku. Ráno ale spal cca. do 8 h.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1765
10.9.20 12:35

Tak to má každé dítě jinak. Syn má 27 měsíců a spí po obědě 2 hodiny pořád. Kamarádky syn je o půl roku mladší a už po obědě nespí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5198
10.9.20 12:35

Od roku a půl. Nejdřív mě to taky vadilo, ale zase usnula v 7 večer a spala až do rána. Když výjimečně spala po O tak usnula třeba až ve 23h a bylo jedno jestli spala půl hodiny a nebo 2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6132
10.9.20 12:36

Obě děti přestaly spát po obědě kolem 2. narozenin. Ráno vstávaly kolem 7. hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3740
10.9.20 12:40

Asi od roku po obědě dcera už nespala. ;) Je to takový nezmar doteď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2263
10.9.20 12:42

Asi od dvou a půl let, ale i pak jsme spolu ležely v posteli, pustila jsem pohádku, já jsem pospávala. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
886
10.9.20 12:43

Taky mame nespavce, vsechny tri starsi deti prestaly spavat chvili po 2. roce. Doma to s nimi jeste slo, ale skolka byla problem. Vsichni po obede spali a nase deti bud trpely, nebo zlobily, jak kdy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
10.9.20 12:43

Dobrá tak se loučím s knihou 😃 😃 😃. Děkuju moc 😊. Zkusím si s ní lehnout k té pohádce aspoň a uvidíme 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2532
10.9.20 12:46

Já vím že to není k smíchu, ale nemůžu si pomoct, kdyby u nás vydržel odpolední spánek až do dvou let, tak si pískám :lol: mně nespí od roka, i když jsem zkoušela uspávat i hodinu a půl, tak jediný efekt byl, že jsem byla tak akorát vytočená a vyřízená, prostě spát nepotřebuje :roll: v noci jde spát v sedm/osm a vstává v sedm, tak aspoň že tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 12:48
@Veronika Kai píše:
Ahoj, prosím odkdy Vám nespí dítě po obědě? Malé jsou dva. Spí celou noc vstava v 6:30-7:00 a po obědě prostě už nespí, pořád se jen vzteká, po obědě nespí, já už sem z ní vyřízená. Vždycky sem se těšila na klid u knížky aspoň na tu hodinu po obědě a už mi tři týdny prostě odpoledne nespí :,(

To je přece skvělé, že spí celou noc! Moje dcera v tomto věku vstávala v noci každou hodinu a po obědě přestala spát taky. Syn přestal po obědě spát cca ve 2 a čtvrt, kdy jsem byla v prvním trimestru a potřebovala jsem po o spát pro změnu já. Po této zkušenosti si o rodičích, co spí, zatímco se jejich dítě prochází polonahé samo po ulici, nemyslím nic špatného :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
18666
10.9.20 12:49

Starší prestal spat pres den lehce po roce, mladsi mi sice usne, ale ne po obede, spis pred, kdyz ten oběd chystam, takze misto relaxu varim :lol: aspon mi oba spi dobre v noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2165
10.9.20 12:50

Malá spala po obědě do 4 let pravidelně. Pak už jen občas když byla unavená třeba z procházky. Ale do 5 let jsme měli pravidlo, že spát nemusí, ale bude 1h po obědě odpočívat ( třeba zalézt do postele a prohlížet si knížku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
771
10.9.20 13:04

Naše malá spala po obědě do 6 a půl roku. Pak jsem ji přestala dávat, protože šla do školy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4241
10.9.20 13:10

Od necelých dvou let. Najednou začala usínat až 21-22, takže jsme rušili polední spánek. A usínala krásně před 19hod. a spala do rána. Večerní klid byl lepší než ten polední :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama