Omdlím na ulici - co bude s dítětem?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
56316
20.5.17 19:12

@Jana206 studentky pořád ještě na dětských oddělení jsou :D
Tam nejde o to, že by to dítě hodiny hlídaly sestry, prostě primárně tam jde o to matku přepravit do nemocnice a pak se řeší to ostatní, hledají se kontakty, příp. volá se sociálka. Tohle není zas až tak častý případ, takže když se to stane, tak tam dítě prostě nezůstane bezprizorní :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová