Oprava natržené bundy (šusťákovina)

24.2.20 14:34

Oprava natržené bundy (šusťákovina)

Zdravím, nemá někdo zkušenost s trhlinou v šusťákovině? Nějaké návrhy jak bundu opravit, aby to bylo co nejméně nápadné? Je asi centimetr velká a jedná se o značkovou bundu, tak shanim někoho, kdo s tím již zkušenosti má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1677
24.2.20 14:58

@Deniska73 Pokud to nejde nenápadně zašít, tak to jde zakamuflovat třeba nášivkou/nažehlovačkou, i když u šusťákoviny samozřejmě pozor na teplotu žehličky. Jak to vypadá, je to na viditelném místě? Můžeš přidat i foto :).
Jinak já teda většinu věcí opravuju „stromečkem“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 15:03

@iila
Já sama se do žádných zásahů pouštět nechci :lol: Je to zezadu dole, foto přidávám.
Spíš mě zajímalo, zda neexistuje něco, co by materiál zcelilo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1677
24.2.20 15:12

@Deniska73 Tak to nevím, co by to mohlo scelit. Jedině zase nažehlovací záplata - ale to by bylo asi vidět víc, než prosté zašití, navíc se to musí obšívat. Tady fakt myslím, že by stačilo to seštupovat k sobě, trochu to vidět bude, ale žádná tragédie. Pokud se do toho nechceš pouštět sama, tak šikovná švadlena to jistě opraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.20 15:31

Tohle neni odpoved kterou chces slyset, ale dekuju. :lol: Jsem se ted hoooodne zasmala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (trochu špatně jsem přečetla naporvé titulek) :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
24.2.20 18:51
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 20:03

Ahoj, syn si roztrhnul bundu, taky jsem netušila co s tím, taky šusťákovou, mazala jsem se poradit do galanterie, prodávají se nalepovací laty v různých barvách. Koupila jsem jednu, rozpůlila a nalepila tak, aby to měl symetrické po obou stranách. Moc se mi to nepozdávalo, přišlo mi to moc jednoduché a levné, ale drží to a vypadá to dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 20:35

@duhovymedvidek měla bys prosím foto?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie