Dobrý den. Přišel nám opravný daňový doklad ze zahraničí v hodnotě -5000€. Vedeme podvojné účetnictví v systému Pohoda, budu z tohoto dokladu vyměřovat DPH tak jako u ostatních faktur přijatých ze zahraničí? Díky mockrát a příjemný den
Citovat
Upravit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!
Dobrý den. Přišel nám opravný daňový doklad ze zahraničí v hodnotě -5000€. Vedeme podvojné účetnictví v systému Pohoda, budu z tohoto dokladu vyměřovat DPH tak jako u ostatních faktur přijatých ze zahraničí? Díky mockrát a příjemný den