Opustil mě s dvojčaty, sháníme byt

2.6.15 14:25

Opustil mě s dvojčaty

Ahoj holky, nevím jestli je tady někdo na tom podobně jako já. Mám roční dvojčátka a přítel nás opustil. Nechci to řešit v mojí rodině a poslouchat slova jako já jsem Ti to říkala atd. Je fakt, že jediný co mě drží nad vodou jsou děti. Budu muset teď sehnat bydlení (zatím jsme na chalupě, ale tady asi dlouho nevydržím). Jinak moje mami bydlí v bytě 1+1 a tam to asi taky na dlouho nepůjde. Je to všechno hrozně těžké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1387
2.6.15 14:30

Na to lze rici jen, ze to je nezodpovedny hajzl. Drzim ti strasne moc palce at se od zeme odpichnes a hlavne aby platil alimenty sr..jeden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
2.6.15 14:30

Držím ti palce, věřím, že to zvládneš. Na chatě se pořád bydlet nedá, záleží jak to tam máš vybavené. Bydlení seženeš vždy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5910
2.6.15 14:33

To mě mrzí…a držím palce, aby jsi to zvládla. Je to idiot. Ale hlavně aby ti fakt přispíval. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23861
2.6.15 14:35

Okamžitě ho stáhni o aliky a výživné i na sebe - na to máš nárok. Jde to určitě i formou předběžného opatření, jistě ti tu zkušenější poradí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 14:36

Drž se :hug: rozvod je vždycky naprd, u malých a dvojčat tuplem.
Neboj, ono to nějak dopadne. Na chalupě minimálně do podzima vydržíš (my bydlíme v éčkovým „baráku“ už léta), mezitím si můžeš shánět bydlení, zkusit to přes sociálku, třeba se uvolní nějaký městský byt, co nejdříve vyřídit alimenty, případně jiné příspěvky. Sice je to hrozný to takhle říct, ale v případě samoživitelky jsou peníze „až na prvním místě“.

Určitě doporučuju se z toho vymluvit, kamarádce, známé, pokud u rodičů „plakat“ nechceš, dusit to v sobě je nejlepší a nejrychlejší cesta se z toho sesypat. Prckové tě teď potřebujou :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 14:41

Holky moc děkuju :D. O alimenty jsem mu napsala, že půjdem k právníkovi. + si nechám napsat, že bude přispívat na zimní oblečení, letní, školku apod. Je to hrozný. Tak jsem věřila, že to vyjde. Dítě jsem si dlouho přála a hledala toho pravého. No a pak jsem ho našla a dvojčata a pak po roce rozchod. To je paradox…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
2.6.15 14:44
@LuckaK1980 píše:
Holky moc děkuju :D. O alimenty jsem mu napsala, že půjdem k právníkovi. + si nechám napsat, že bude přispívat na zimní oblečení, letní, školku apod. Je to hrozný. Tak jsem věřila, že to vyjde. Dítě jsem si dlouho přála a hledala toho pravého. No a pak jsem ho našla a dvojčata a pak po roce rozchod. To je paradox…

Máš výhodu, že nejsi vdaná, takže o práci míň. Teď jen, aby fakt platil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 14:45

Jinak chalupa je k celoročnímu užívání. Je tady zavedený plyn. Akorát to že jsem holka z Prahy a teď jsem na vesnici. Kdyby tady byl alespoň krám, ale ten zrušili tak se musí jezdit autem. Dětem je tady dobře. Pořád jsme venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
2.6.15 14:46

@LuckaK1980 je to těžké, ovšem pokud existuje něco jako já Ti to říkal, tak asi někdo věděl, že dotyčný není zrovna férový :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 14:47

Proč odešel šmejd?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
2.6.15 14:47
@LuckaK1980 píše:
Jinak chalupa je k celoročnímu užívání. Je tady zavedený plyn. Akorát to že jsem holka z Prahy a teď jsem na vesnici. Kdyby tady byl alespoň krám, ale ten zrušili tak se musí jezdit autem. Dětem je tady dobře. Pořád jsme venku.

tak toho využij, naspoř prašule, pak bude hledání bydlení mnohem lepší. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 14:51

@LuckaK1980 co třeba jít s mámou do většího? Teď čtu, že chalupa je k celoročnímu žití. Vůbec bych to neřešila a byla tam, minimálně dokud něco nenašetříš, eventuelně klidně po celou dobu rodičáku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5931
2.6.15 14:52

Tak do září/října tam vydržíte v pohodě. Do té doby našetříš nějaké peníze a najdeš si bydlení. V případě nouze tam přezimujete, buď ráda, že máš tuhle možnost bydlení a nemusíš ještě řešít práci a vyzvedávání ze školky, školy… To zvládneš :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
2.6.15 14:54

Nezodpovědný zmetek… Přeji hodně štěstí maminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama