Muž závislý na ženě

Anonymní
2.6.15 09:45

Muž závislý na ženě

Ahoj, omlouvám se za anonymitu, ale asi je pochopitelná. Jsem rozvedená s malým dítětem a seznámila jsem se s mužem, se kterým si rozumíme. Zatím došlo i na fyzické sblížení ale oba asi cítíme, že by to mohlo přerůst ve vztah. Nemám zájem o krátkodobé vztahy na zkoušku, než s někým začnu být, chci si být jistá, že s růžovými brýlemi neignoruju nějaký signál, nějaké varování ve smyslu rychle pryč. Zajímalo by mě, co si o tom myslíte.
Bavili jsme se hodně o naší minulosti. On má dítě z předchozího vztahu. Nebyli svoji. A teď je to takové divné, nedokáže mi říct, proč se rozešli. Jeho bývalá prý byla strašně na prachy a nějak ošklivě se ho zbavila. Ale prý spolu byli 10 let. Pátrala jsem, jaký má vztah k dítěti svému, jak to mají. Vylezlo z něj, že ona je v podstatě úplně soběstačná, on se stěhovalpryč z jejího bytu, který ona má ve vlastnictví. Ptala jsem se ho, jestli jí jako přenechal tam to bydlení co měli společné a ona hypotéku platila ze svého, nijak se na tom nepodílel. Ona je na mateřské, platí na ni i na dítě dohromady 5 tisíc měsíčně, nevím, kolik vydělává. Soudně to nemají, vůbec k soudu nešli, prý mu umožňuje styk s dítětem kdykoli má zájem. Nějak se i prokecl, že jí dluží 350 tisíc, které mu kdysi dávno půjčila na rozjezd podnikání. prostě něco mi na tom nesedí, na jednu stranu ho prý ona opustila (resp. vyhnala) bez důvodu a bez ohledu na dítě, na druhou stranu to vše výše uvedené mi připadá, že asi měla peníze a on se s ní měl dobře a napadá mě, jestli to není ten důvod, proč s ní byl. Prý ji děsně miloval a ona ho takhle zradila.
Já ani nevím, co mi na tom nesedí, jen mi to připadá takové nějaké divné. Nebo to moc řeším? Klidně mi napište, ať neblbnu a neřeším, někdy se mi to stává :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

939
2.6.15 09:56

Já bych mu nevěřila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
2.6.15 10:00

Vykopla vyzirku, ale to chlapovi neleze pres pysk, protoze by vypadal jako idiot, kterym zrejme je. Ja bych mu neverila a vztah bych s nim nezacinala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
659
2.6.15 10:01

Ahoj,
já bych se asi normálně zeptala: Zda má vůbec něco svého? Pracuje? Jak to, že má u svojí ex takový dluh? Nic s tím nedělá? Jemu to jedno? A potřebuješ takového chlapa vůbec? Za to fyzično, by mě to tedy nestálo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17209
2.6.15 10:03

Zavislost na zene neni nic spatneho, pokud je nejak casove omezena. Partnerstvi vnimam oboustrane, nekdy nahradi vypadek prijmu muz, jindy zena. Je otazka, proc ten vypadek prijmu nastane, tento pan asi neuspesne podnikal. Na to bych se ho poradne vyptala, jak to ma ted, zda stale podnika ci je zamestnany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2698
2.6.15 10:06

A jakou má on práci? Kde bydlí? Když někam jdete, platíš ty nebo on?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.15 10:08

@Fassatka je mi s ním fajn, připadá mi hodnej. No prý měl dluhy a exekuce z podnikání ale teď se vzchopil a našel si super práci, dělá obchodního zástupce u firmy cododává kuchyňský zařízení do restaurací a je úspěšnej. Byli jsme několikrát večer si sednout i s lidma z jeho firmy a co říká je pravda, teda o tý práci. Má takovou maličkou garsonku v nájmu, prý doteďka splácel ty dluhy z podnikání. Jinak za mě platí všude, lakomej není, i malé kupuje dárky. No říká, že ona ty dluhy měla jen jako záminku, protože se s ním rozešla vlastně ve chvíli, kdy se mu začalo dařit a má skoro vše splacené.
Já mám fakt asi růžový brýle, potřebuju nezaujatý pohled.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.15 10:10

@Lonette píšu výše v odpovědi Fassatce

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.15 10:11

@Cuddy právě s podnikáním seknul a je zaměstnaný a práce je to podle všeho super, obch. zástupce na gastroprovoz :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.15 10:30

Zakladatelko, děkuji za respektování anonymu. Po rozvodu jsem si našla přítele, který byl rozveden necelé 3 měsíce. Bydlel v tu dobu u mámy, protože bydlení nechal své ex a dítěti. V tu dobu byl bez práce, na podpoře, ale práci hledal. POtud jsem byla opatrná a nedůvěřivá. Na první návštěvě u nich mi ukázal aktuální výpis z TR, s mámou jsme se bavily o té jeho práci. Potvrdila mi to, co mi říkal on. Vyhodili ho, protože se staral příliš často o děti, musel pro ně, když jim bylo zle, když je ona zapomněla vyzvednout z družiny apod. A zaměstnavateli se to nelíbilo, protože náplní jeho práce bylo cestovat po celé ČR. Dala jsem mu šanci, dnes jsme spolu přes dva roky, má práci, bydlí u mě, na všem se finančně podílí. Jen svého nemá nic, resp. byt / barák. Pokud se rozejdeme, vrátí se k mámě a začne hledat pronájem. Ale proč ted platit vše 2×, když jsme spolu? A upřímně, můj exmanžel mi taky nechal všechno a nastěhoval se k rodičům. Ted už bydlí taky se svou novou přítelkyní. Takže za mě, pokud je relativně krátkou dobu po rozchodu, nevidím na jeho nemajetnosti nic špatnýho. Já taky vždy budu ta, co má barák a platí si ho sama. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2.6.15 10:30

Asi bych to neřešila, jestli ted funguje a závazky splácí a snaží se :nevim: Chybu muze udelat kazdy. A pokud se potkávají lidi uz ve vyšším veku, je normalni, ze uz za nimi neco je, koupena nemovitost atd. :nevim: S mým partnerem taky budeme žít v domě, který je „můj“ a užívat chalupu, která je „jeho“ :mrgreen: Proste jsme se nepotkali ve 20 a nezačínali spolu od nuly. Asi bych ho vyzpovidala, jak to s tim podnikáním a pujcenymi penězi bylo. Ale delat z nej hned vyzirku mi prijde prehnane. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
2.6.15 10:34
@Anonymní píše:
Zakladatelko, děkuji za respektování anonymu. Po rozvodu jsem si našla přítele, který byl rozveden necelé 3 měsíce. Bydlel v tu dobu u mámy, protože bydlení nechal své ex a dítěti. V tu dobu byl bez práce, na podpoře, ale práci hledal. POtud jsem byla opatrná a nedůvěřivá. Na první návštěvě u nich mi ukázal aktuální výpis z TR, s mámou jsme se bavily o té jeho práci. Potvrdila mi to, co mi říkal on. Vyhodili ho, protože se staral příliš často o děti, musel pro ně, když jim bylo zle, když je ona zapomněla vyzvednout z družiny apod. A zaměstnavateli se to nelíbilo, protože náplní jeho práce bylo cestovat po celé ČR. Dala jsem mu šanci, dnes jsme spolu přes dva roky, má práci, bydlí u mě, na všem se finančně podílí. Jen svého nemá nic, resp. byt / barák. Pokud se rozejdeme, vrátí se k mámě a začne hledat pronájem. Ale proč ted platit vše 2×, když jsme spolu? A upřímně, můj exmanžel mi taky nechal všechno a nastěhoval se k rodičům. Ted už bydlí taky se svou novou přítelkyní. Takže za mě, pokud je relativně krátkou dobu po rozchodu, nevidím na jeho nemajetnosti nic špatnýho. Já taky vždy budu ta, co má barák a platí si ho sama. :nevim:

no, on ale nic nemá, podle toho, co zakladatelka píše, bývalce nic nenechal :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.15 10:35
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.15 10:45

@Ostružka Můj exmanžel taky nic neměl, když jsme se poznali, já měla svůj byt. Holt nepocházel z takových poměrů, aby na vlastní bydlení došáhl. Moje chyba byla pak v tom, že jsem byt prodala a koupili jsme dům na hypo v době, kdy jsem byla na MD, takže ten pak spadl do SJM, protože já sama bych hypo na MD nedostala a musel jsem ho vyplatit. Takže současné partnerce on může nabídnout pár set tisíc, který dostal ode mě, ale jinak nic. Můj současný přítel bydlel se ženou v městském bytě a ten jí nechal, takže nemá nic. Přesto je to super a fajn člověk, který si nezaslouží opovržení jen proto, že není bohatý. :nevim: Pravda je, že mě se líp uvažuje, když mám vše jen své a už se nebudu muset s nikým dělit a když se rozejdeme, tak půjde s igelitkou a osobníma věcma. Ale prostě bych zakladatelčina přítele hned nezatracovala. :nevim:
Anonym 2

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.15 10:46

Tak ja ti treba napisu svou situaci. Manzela jsem potkala, kdyz uz mel svuj dum, takze v nem bydlim, vlastni bydleni tak fakt neresim, prece si nebudu brat hypoteku, jen abych mela pocit, ze mam taky byt. Aktuálně jsem na materske, takze me taky zivi a az deti vyrostou, jsme domluveni, ze me financne podpori v podnikani, proc ne?

Rozhodne nejsem zadna vyzirka, proste se to tak seslo a kdyz me manzel muze podporit a posunout nekam dal, proc ne.

Myslim, ze tahle diskuze ti toho moc nerekne, kdyz nikdo tveho manzela nezna

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama