Ovulační bolesti den po pozitivním testu, co jí způsobuje?

Anonymní
20.5.21 17:01

Ovulační bolesti den po pozitivním testu,co jí způsobuje ?

Ahoj holky. Já se v tom nějak nevyznám. V neděli jsem měla pozitivní ovulační test, jsem po stimulaci clostilbegytem první měsíc a až v pondělí večer, jsem měla bolesti vaječníků, obou a zároveň a docela silné, že jsem chodila predehlá a musela si pomalu sedat ale v to pondělí, už byl ovulační test negativní, co tedy způsobilo tu bolest? :nevim: dneska je čtvrtek a bolí mě pravý vaječník..ne tolik, je to jen nepříjemné (silnější píchání ) :nevim: tak už tomu nerozumím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18064
20.5.21 17:05

Přečti si návod u ovulacnich testů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
20.5.21 17:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Já se v tom nějak nevyznám. V neděli jsem měla pozitivní ovulační test, jsem po stimulaci clostilbegytem první měsíc a až v pondělí večer, jsem měla bolesti vaječníků, obou a zároveň a docela silné, že jsem chodila predehlá a musela si pomalu sedat ale v to pondělí, už byl ovulační test negativní, co tedy způsobilo tu bolest? :nevim: dneska je čtvrtek a bolí mě pravý vaječník..ne tolik, je to jen nepříjemné (silnější píchání ) :nevim: tak už tomu nerozumím

To bude asi tim, ze po pozitivnim ovulacnim testu teprve ovulace nastane.
Takze je velmi pravdepodobny, ze probehla v pondeli.
Staci cist pribalovy letak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.21 17:18

Tak to, že přijde po testu vím :) ale myslela jsem, že ovulační bolesti jsou od toho, jak folikul roste :nevim: proto jsem se ptala, co to konkreten způsobuje.. jestli to bolelo že právě praskl folikul nebo co.. a i to, proč mě to po 3 dnech trápí znova :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
35059
20.5.21 17:27
@Anonymní píše:
Tak to, že přijde po testu vím :) ale myslela jsem, že ovulační bolesti jsou od toho, jak folikul roste :nevim: proto jsem se ptala, co to konkreten způsobuje.. jestli to bolelo že právě praskl folikul nebo co.. a i to, proč mě to po 3 dnech trápí znova :nevim:

Proboha, pro zodpovězení takového dotazu by musela být žena pod permanentní ultrazvukovou kontrolou :roll:
Jestli se ptáš, jestli ty bolesti jsou způsobeny tím, že se to povedlo a případně dochází k nidaci, zeptej se věštecké koule, ne tady na emiminu :P Všechny metody sledování ovulace jsou pouze orientační a nikdo neví, ve kterém okamžiku dojde k uvolnění vajíčka. Nejpřesnější je sledování UTZ u lékaře, ale ani on není schopný říct přesné hodiny a minuty.

Ovulační test byl pozitivní, udělali jste, co bylo třeba a teď už musíš jen čekat do termínu další MS. Co jiného chceš číst?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
20.5.21 17:42
@Anonymní píše:
Tak to, že přijde po testu vím :) ale myslela jsem, že ovulační bolesti jsou od toho, jak folikul roste :nevim: proto jsem se ptala, co to konkreten způsobuje.. jestli to bolelo že právě praskl folikul nebo co.. a i to, proč mě to po 3 dnech trápí znova :nevim:

V tom pripade resite naprosty debiloviny 🙈 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.21 17:47
@janikema90 píše:
V tom pripade resite naprosty debiloviny 🙈 😀
Šmarja. Je to moje první ovulace :roll: tak se hrozně omlouvám, že se ptám :zed: pro někoho debilovina, pro někoho něco, co vůbec nezná a zajímá jí to 🤦
  • Citovat
  • Nahlásit
7629
20.5.21 18:11
@Anonymní píše: Šmarja. Je to moje první ovulace :roll: tak se hrozně omlouvám, že se ptám :zed: pro někoho debilovina, pro někoho něco, co vůbec nezná a zajímá jí to 🤦

Prvni ovulace a uz testujes? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
20.5.21 18:12
@Anonymní píše: Šmarja. Je to moje první ovulace :roll: tak se hrozně omlouvám, že se ptám :zed: pro někoho debilovina, pro někoho něco, co vůbec nezná a zajímá jí to 🤦

Na to vam ale nikdo neodpovi. Jak je psany vyse v komentari.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.21 19:02
@Kukacka123 píše:

Testuju dlouho, teď mám po prvním měsíci stimulace první ovulaci :*

• Citovat
  • Nahlásit
153
20.5.21 19:06
@Kukacka123 píše:

Já tohle teda moc nechápu :nevim: já po vysazení antikoncepce testovala a snažila se zjistit kdy mám ovulaci, když mám cyklus 35 dní :nevim: to přeci není nic divného :mavam:

Jinak k těm bolestem opravdu může docházet asi z vícero důvodů a kdyby jsi věděla co se dělo a děje, nezbyde než čekat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7629
20.5.21 20:00
@Rejže.kl píše:
Já tohle teda moc nechápu :nevim: já po vysazení antikoncepce testovala a snažila se zjistit kdy mám ovulaci, když mám cyklus 35 dní :nevim: to přeci není nic divného :mavam:Jinak k těm bolestem opravdu může docházet asi z vícero důvodů a kdyby jsi věděla co se dělo a děje, nezbyde než čekat :nevim:

Ja zas nechapu tohle no…tak nevysazuju az mesic pred tim, kdy se chci hned na plno snazit a mam toho tak plnou hlavu. Vysadila jsem asi rok pred tim (muj pripad, kazdej to ma jinak), nez jsme tomu dali volny prubeh. Nevidim duvod se hned od zacatku nejak nervovat ovulacnima testama a hned bejt v nervu, jak to je, jak ta ovulace a kdo vi co…navic po vysazeni HA se nekomu ten cyklus taky teprve dava dokupy nejaky cas, takze hned to tak hrotit… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
20.5.21 20:56

Někoho bolí když už folikul dozrává a někoho bolí, když folikul praskne. Ta tekutina z folikulu je dráždivá. Ale ta bolest je max 1denní. Někoho boli podbřišek od ovulace až do ms. To jsem třeba já - den ovulace - 2 hodinová bolest na vaječníku a pak mírné bolení až do ms a takto to mám už 15 let.
Pokud si měla v podstatě ovulaci poprvé, tak si zvykej.
Někdo nemá bolesti absolutně žádné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat