Bolest podbřišku a špinění 21DC hnízdění?

Anonymní
19.5.21 20:46

bolest podbřišku a špinění 21DC hnízdění?

Ahoj,
s přítelem se první měsíc snažíme o miminko. 10 DC a 17DC jsme měli nechráněný sex. Poslední dva dny jsem měla 2× na papíře světle červenou krev, dnes i trochu na intimce a k tomu se přidaly neskutečné bolesti v podbřišku, to snad nemívám ani u MS. Poslední týden mám pocit, že mám nateklá prsa a teď večer mám kromě bolestí i neskutečně tvrdé břicho, to taky nikdy nemívám. Jsem 21 DC a nikdy dřív jsem špinění ani bolesti neměla, většinou až den před MS. První jsem si myslela, že by to mohla být nidace, ale teď po těch bolestech a větším špinění jsem si jistá, že to být nidace nemůže, ale nemůžu mít třeba nějakou cystu? Nemá někdo podobnou zkušenost prosím? Cyklus mívám 28-30DC. Zkoušela jsem dnes test a je samozřejmě negativní, ale na ten je stejně brzo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1215
19.5.21 21:08

Dokud ti test neukáže //, tak nemůžeš mít ani příznaky. Takže bolest prsou s tím nemá nic společného. Spíše si něco vsugerováváš, hlava je ošemetná věc :lol:
Jinak slabé krvácení být nidace klidně může. Budeš si muset ještě týden počkat.
Já třeba nic nepoznala, až 2 dny před plánovanou ms, se mi udělalo zle při pohledu na krev :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat