Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@iamlenka ano NEtestuji z ranni moci, ale az nekdy po obědě a moc nepiju, aby se to zbytečně nenaředilo ![]()
Ahoj, prosim o vas nazor. Procitala jsem to tady, ale nevim uz co je realita pomalu
Ovulce snad probehla, sledovala jsem, povinnosti take splnene a ted jen cekam a je to peklo
Nikdy jsem nemela ovu test s dvema carkama mimo ovu obdobi, ted 2 dny pred ano a zda se mi, ze sili. TT stale snehove bily… Myslite, ze je tam nejaka sance?
Nebo jen me zbozne prani
3 a 4 obrazek aktualni z dneska. Je neskutecne jak clovek dokaze zblbnout. Diky
@Pk202 píše:
Ahoj, prosim o vas nazor. Procitala jsem to tady, ale nevim uz co je realita pomaluOvulce snad probehla, sledovala jsem, povinnosti take splnene a ted jen cekam a je to peklo
Nikdy jsem nemela ovu test s dvema carkama mimo ovu obdobi, ted 2 dny pred ano a zda se mi, ze sili. TT stale snehove bily… Myslite, ze je tam nejaka sance?
Nebo jen me zbozne prani
3 a 4 obrazek aktualni z dneska. Je neskutecne jak clovek dokaze zblbnout. Diky
A před kolika dny jsi měla ovu?
@Pk202 píše:
@Řepka6 Ovu jsme mela pred 13 dny.
To si myslim, že už by měl být vidět aspoň duch
. Tak jedině pockat, do zítra co ti ukážou testy
mne ovu testy ukázaly těhotenství, ale já měla i // na tom těhotenským když jsem ho zkusila..
Ahoj

tak teď netuším zda už mám zase po 
Snažíme se s manželem o druhé miminko. Vysadila jsem HA a nyní mi probíhá první cyklus. Když jsme se snažili o syna tak jsem ovu testy také testovala a zadařilo se
Tak zkoušíme štěstí znovu.
Nyní jsem podle fotek 14DC a ovu test už mi zase slábne, 13 DC byly čárky tak nějak srovnatelné, ale čekala jsem tedy trošku silnější fialový testovací pruh
přikládám foto