Ovulační testy- prosím o posouzení

• Fotoalbum (12)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.11.21 10:44

Ovulační testy- prosím o posouzení

Zdravím, už nejsou chvíli se snažíme s mužem o dítě, ale zatím nic. Rozhodla jsem se vyzkoušet ovulační testy. Nemám s tím zkušenosti a testuji tento cyklus poprvé. Začala jsem 5. den cyklu a testuji 14 dní. Mám testy Ovular. Po celou dobu byly testy negativní, ale dnes jsem se tedy rozhodla otestovat ještě jinou značkou (Abfarmis) a tam už se dnes ukázal test skoro pozitivní, ale Ovular mi ze stejné moči ukázal naprosto negativní - viz. foto. Teď tomu teda nerozumím. :think: mohl by mi to někdo vysvětlit prosím? Jsme úplný nováček. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14867
27.11.21 10:48

Oba jsou negativní. To, že má jeden silnější čárku než druhý nic neznamená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28779
27.11.21 11:13

Obojí je negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4329
27.11.21 11:20

Oba jsou negativní, jen ten druhý má více barviva. Kdybyste testovala tou druhou značkou pravidelně, nejspíš budete mít takovou silnější stále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
1.12.21 16:55

Prosim o radu poprve jsem pouzila ovulacni test je pozitivní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28779
1.12.21 16:59

Není, přečti si návod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4329
1.12.21 17:30

@Ťulik87 ještě není, ale silný už je dost ;) takže si myslím, že se blíží. Kdy jsi ho dělala? Myslím jako v kolik hodin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
1.12.21 17:44

@bacova.mi cca kolem pul 5 dneska.. citila jsem se prave jako ze by ovulace byla na ceste i hlen by odpovidal ale co je divne tak me vcera skoncila ms..ale je pravda ze jsem to tento mesic mela cele divne a posunute a ms prisla o tyden později a jen na 2 dny..tak me to zarazilo ze by hned dosla ovulka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4329
1.12.21 18:08

@Ťulik87 tak je možné, že ta,,divná ms'' mohla být nidace a ovulační test reaguje i na HCG ;) zkus dlasi ovulační OT zítra. Pokud by byl stále silný nebo i pak pozitivní více dní, zkusila bych TT. Pokud by to byla brzká ovulace (což se výjimečně stávat), tak by mohl být zítra pozitivní a pak by ale zeslábl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
1.12.21 18:12

@bacova.mi dobre dekuji :) budu zkouset i zitra urcite

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4329
1.12.21 18:50

@Ťulik87 tak dej vědět ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
2.12.21 12:03

@bacova.mi tak dnes takto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
2.12.21 12:36

Pozitivní?

Zdravím, tak já snad dnes konečně pozitivní ovulační test. Co vy na to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
8.12.21 12:11

Ovulační testy

Dobrý den ženy, chtěla jsem se zeptat. Snažíme se s přítelem o miminko už 4 měsíc. Koupila jsem si ovulační testy a poslední menstruaci jsem měla 23.11 včera jsem si dělala test v 10 večer a vyšel mi dle mého asi pozitivní a dnes ráno jsem zkoušela druhý test a vyšel hodně slabě. Můžu se zeptat co to znamená? Že by už ovulace nebyla? Cyklus mám většinou 28- 29 dní nemám to vždycky přesně na den. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1123
9.12.21 14:13

@Ilona67
Ahoj :mavam:
Pozitivní ovulační test ti řekne, že ovulace teprve nastane za 24-48 hodin (každá to můžeme mít trochu jinak). Pokud jsi měla v úterý pozitivní test a ve středu už jen slabou čárku, je možné že ovulace byla ve středu :)
Správně by se ale nemělo testovat ráno z ranní moči - nejlépe mezi 10-22 hodinou a doporučuje se moc předtím nepít…
Příště je lepší začít s testy v plodném období (v návodu je psáno od jakého dne nejlépe testovat podle tvé délky cyklu) a testovat každý den ve stejnou dobu. Uvidíš jak ti budou testy vycházet :) přeji hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat