Padělky oblečení zkušenosti

1899
20.6.13 09:47

Padělky oblečení zkušenosti

Ahoj holky, stala se mi nepříjemná věc. Mám známé, kamarády přítele. I když jsou docela bohatí, přividělávají si prodejem značkového sportovního oblečení, které údajně vozí z Anglie. Minulý měsíc mi přítel od nich koupil šaty Nike a tričko Adidas jako dárek. Po jednom praní už oděvy ztráceli barvu, po druhém se z šatů nevyprali drobné flíčky z bílé zmrzliny. Bojím se, že jsou to padělky. Máte někdo zkušenosti podobného charakteru? Je možné, aby tohle dělali značkové věci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
chatwenna
20.6.13 09:53

Tak samozrejme zalezi i na tom, jak jsi to vyprala… Ale myslim, ze to jsou pravdepodobne padelky…

Jeden tip, podivej se z rubu na vysity znak, pokud je tam kousek kanavy nebo panamy, podle ktere je hacek vysity, je to padelek…

• Citovat
  • Nahlásit
1899
20.6.13 10:03

No samozřejmě, že to tam je, tak od těch už si nekoupím ani žabky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
20.6.13 10:10
@ArankaC. píše:
No samozřejmě, že to tam je, tak od těch už si nekoupím ani žabky.

Pokud to ale prodávají za cenu jako originály, tak bych je normálně nahlásila. Známí neznámí… hnus tohle to :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
20.6.13 10:26

Přesně tak..větve za to zavírají, ale bílé ne? pak se nedivím že jsou celkem bohatí..asi si pěkně nahrabali..zavolat CP a je.. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1899
20.6.13 10:28

Za litr mu dali šaty, tričko pro mě, další pro přítele a ještě pro něj kraťasy. Ale pro mě je i to dost a sama bych si to nekoupila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1899
20.6.13 10:30

A ještě toto zrobí kámošovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
20.6.13 10:30
@ArankaC. píše:
Za litr mu dali šaty, tričko pro mě, další pro přítele a ještě pro něj kraťasy. Ale pro mě je i to dost a sama bych si to nekoupila

Nahlásit! hnus :poblion: :poblion: :poblion: nemůžeme se nechat pořád oje…vat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
20.6.13 10:35
@ArankaC. píše:

no tak promin ale za tu cenu musí každý poznat že to není origoš..lidi chodí na tržnici pro padělky a rozhodně ví že to jsou padělky, když si koupí adidas triko za tři stovky..tak to by mi bylo jasné hned za tu cenu že to není origoš. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
20.6.13 10:37
@smurfka píše:
no tak promin ale za tu cenu musí každý poznat že to není origoš..lidi chodí na tržnici pro padělky a rozhodně ví že to jsou padělky, když si koupí adidas triko za tři stovky..tak to by mi bylo jasné hned za tu cenu že to není origoš. :?

Hele náhodou i za 300 se dá v poho sehnat Adidas, Nike, Puma… a origoš… Nakupuju v A3 sportu a když mají akce tak seženeš za tuto cenu úplně v pohodě… ale tak třeba si myslela, že je to kamarád a dává jim to za nákupku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
20.6.13 10:39
@MiskaKosa píše:
Hele náhodou i za 300 se dá v poho sehnat Adidas, Nike, Puma… a origoš… Nakupuju v A3 sportu a když mají akce tak seženeš za tuto cenu úplně v pohodě… ale tak třeba si myslela, že je to kamarád a dává jim to za nákupku…

hmm tak asi jo..já nevím kolik přesně se cena pohybuje..origoše nekupuju..teda aspon né zrovna tyto značky..máme radi jinači..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3664
20.6.13 10:39

Za tuhle cenu bys nekoupila tolik veci ani u vetvi. Mozna jo. Ale mohlo ti byt jasne, ze to original nebude ani omylem. Myslim, ze ses poucila a holt priste si kup kvalitu za mozna 5nasobek toho co pritel zaplatil nebo kupij v obchodech kde se cena rovna kvalite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77327
20.6.13 10:41

Já si tedy hlavně myslím, že to, že je něco značkového ještě neznamená, že je to kvalitnější… stejně to vyrábí ta samá továrna někde v Bangladéši nebo Indonésii… takže já si raději koupím levné tričko bez značkového loga, nejlépe z vyzkoušených zdrojů, za pár korun má člověk srovnatelnou kvalitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1899
20.6.13 10:42

Prý se to v té Anglii sežene levněji, ale já jsem si před pár rokama koupila v Gigasportu Adidas tričko za 600,takže divné mi to přišlo, ale tak chtěla jsem jim věřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
20.6.13 10:42
@smurfka píše:
hmm tak asi jo..já nevím kolik přesně se cena pohybuje..origoše nekupuju..teda aspon né zrovna tyto značky..máme radi jinači..

Já to taky nenosím, kupuju to příteli, ten je na to ujetej :-) Všechno Nike či Adidas :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat