Těhotná panna

Anonymní
26.3.21 18:47

Panna a gravidita

Na úvod: nejsem troll ani nic podobného a kdo nechce, prosím, neodpovídejte. Neodpovídejte, prosím, ani v případě posměchů, urážení a pod.
Bydlím na ubytovně v jednom menším městě na severu Čech. Je mi 23 let a jsem panna. Někomu to třeba může přijít divné, ale nemyslím si, že bych byla nějak hezká, kluci se za mnou neotáčí a neměla jsem příležitost se s někým setkat. Od osmnácti let pracuji v nedaleké fabrice na díly. S rodinou nejsem v kontaktu, když mi bylo za měsíc osmnáct, odstěhovali se do Nebrasky.
Minulý měsíc jsem se poprvé objednala na gynekologii z důvodu, jestli by mi nepředepsal antikoncepci, protože jsem někde četla, že může upravit menstruační cyklus a zlepšit stav pleti. Po vyšetření mi doktor řekl, že jsem v 9. týdnu těhotná. A nevěří mi, že jsem panna a že to není možné. Šla jsem i k jinému doktorovi a potvrdil to a ve zprávě jsem se dočetla o protrženém hymmenu.
Prosím, kdo může a aspoň trochu mi věří, poraďte. Vůbec nechápu, co se děje a jak je to možné. Pokud jsem vás dotazem pohoršila, pobavila nebo jinak znechutila a nechcete mi šetrně poradit, pochopit, pomoci, prosím, nekomentujte. Přejděte to. Děkuji a… mějte se. V případě dotazů se ptejte, ráda zodpovím. R.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
7578
26.3.21 18:50
@Anonymní píše:
Na úvod: nejsem troll ani nic podobného a kdo nechce, prosím, neodpovídejte. Neodpovídejte, prosím, ani v případě posměchů, urážení a pod.
Bydlím na ubytovně v jednom menším městě na severu Čech. Je mi 23 let a jsem panna. Někomu to třeba může přijít divné, ale nemyslím si, že bych byla nějak hezká, kluci se za mnou neotáčí a neměla jsem příležitost se s někým setkat. Od osmnácti let pracuji v nedaleké fabrice na díly. S rodinou nejsem v kontaktu, když mi bylo za měsíc osmnáct, odstěhovali se do Nebrasky.
Minulý měsíc jsem se poprvé objednala na gynekologii z důvodu, jestli by mi nepředepsal antikoncepci, protože jsem někde četla, že může upravit menstruační cyklus a zlepšit stav pleti. Po vyšetření mi doktor řekl, že jsem v 9. týdnu těhotná. A nevěří mi, že jsem panna a že to není možné. Šla jsem i k jinému doktorovi a potvrdil to a ve zprávě jsem se dočetla o protrženém hymmenu.
Prosím, kdo může a aspoň trochu mi věří, poraďte. Vůbec nechápu, co se děje a jak je to možné. Pokud jsem vás dotazem pohoršila, pobavila nebo jinak znechutila a nechcete mi šetrně poradit, pochopit, pomoci, prosím, nekomentujte. Přejděte to. Děkuji a… mějte se. V případě dotazů se ptejte, ráda zodpovím. R.

No a měla jsi aspoň něco s chlapem kde jsi mohla přijít do kontaktu se spermatem (rukou apod) nebo jsi úplná panenka Marie?

• Nahlásit
19657
26.3.21 18:51

Jsi si jistá, že jsi se “nezapomněla” někde v baru? Žádný večírek? Existují drogy po kterých si nic nepamatuješ, ale pařbu by sis pamatovat mohla, ne?

• Nahlásit
3679
26.3.21 18:52

Jedině, že ses někde zpila/zdrogovala a někdo tě zneužil. :nevim:

• Nahlásit
Anonymní
26.3.21 18:52

@JancaS84
Zní to asi divně ale opravdu nic. Navíc si myslím, že jsem lesba.

• Nahlásit
Anonymní
26.3.21 18:53
@Adrasteia píše:
Jedině, že ses někde zpila/zdrogovala a někdo tě zneužil. :nevim:

To mě také napadlo, byla jsem na oslavě narozenin u nás na ubytce.

• Nahlásit
13557
26.3.21 18:53

Byla jsi pred cca 7 tydny nekde, kde Ti mohl dat nekdo neco do pití?

• Nahlásit
7578
26.3.21 18:54
@Anonymní píše:
@JancaS84
Zní to asi divně ale opravdu nic. Navíc si myslím, že jsem lesba.

Tak to asi přijde konec světa.

• Nahlásit
76
26.3.21 18:54
@Janli píše:
Jsi si jistá, že jsi se “nezapomněla” někde v baru? Žádný večírek? Existují drogy po kterých si nic nepamatuješ, ale pařbu by sis pamatovat mohla, ne?

No v baru asi ted nebyla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
Anonymní
26.3.21 18:55

@Ba-stet
byla na oslavě. Bylo nás tam 6. Tam by to asi bylo možné…

• Nahlásit
Anonymní
26.3.21 18:56
@PT PCE píše:
No v baru asi ted nebyla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

prosím bez posměšků, děkuji

• Nahlásit
1306
26.3.21 18:56

A jsi si jistá, že tě nikdo nezdrogoval a neznásilnil? Ony ubytovny jsou plné různých individuí. Ženské nejsou samosprašné, ani panenka Marie neotěhotněla duchem svatým… Musela jsi přijít do styku s chlapem.

• Nahlásit
Anonymní
26.3.21 18:57
@LilyJane píše:
A jsi si jistá, že tě nikdo nezdrogoval a neznásilnil? Ony ubytovny jsou plné různých individuí. Ženské nejsou samosprašné, ani panenka Marie neotěhotněla duchem svatým… Musela jsi přijít do styku s chlapem.

možné to je, byla jsem na oslavě a byl tam alkohol. Ale drogy jsem určitě nebrala.

• Nahlásit
1413
26.3.21 18:58

Zakladatelko to se mi teda zdá skutečně přitažené za vlasy, ale předpokládejme, že nelžeš a nejsi troll.
V tom případě ale jistě chápeš, že musí existovat nějaké srozumitelné vysvětlení.
Nemohl Tě třeba na té ubytovně někdo znásilnit, když jsi byla pod vlivem alkoholu, drog a Ty si to nepamatuješ?
Nechci se Tě vůbec nijak dotknout i takové věci se bohužel stávají. Jiné vysvětlení mě moc nenapadá.

• Nahlásit
12003
26.3.21 18:59
@Anonymní píše:
@Ba-stet
byla na oslavě. Bylo nás tam 6. Tam by to asi bylo možné…

To je hodně pravděpodobné.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat