Partner na mateřské - klesne u vás takový muž?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
10651
22.2.25 09:14
@Yasmen píše: Více

Proč by měla tomu páru chodit paní na úklid? A proč jídlo dovážet?
Nikde nepíšu o úklidu a nakupování.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5008
22.2.25 09:17
@Anonymní píše: Více

Však si vašeho muže nevazite…on není ten pravý pro vás

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5008
22.2.25 09:19
@andrasteia píše: Více

Naprosto stejný názor

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9367
22.2.25 09:31
@Justin Case píše: Více

Ty seš trochu d. e.b. i.l., viď? Jako nemusim s ní souhlasit, ale tohle je už šikana. Hlavně od takovýho, co nemá co komu co vyčítat. Běž si radši léčit svůj narcismus, nebo skončíš s nějakou hysterickou babou, která je použije a odhodí. Taková totiž k narcistům nejlíp pasuje :D.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5008
22.2.25 09:36
@Takyjedna píše: Více

:potlesk: :* něco víc progresivního tam nemáte?:D

Kupodivu jsem s absolutně zenovou ženou, která je úspěšnější v tom v čem dělá než 99% republiky a vydělává víc než 99% z nás tady :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mango_Lassi
22.2.25 09:39
@Justin Case píše: Více

Pro ženu, která nechce žít partnerským životem a muži ji de facto nezajímají, je tvůj názor úplně irelevantní

Musím říct, že tvoje trollení je čím dál hloupější a okatejsi.

  • Citovat
  • Upravit
Mango_Lassi
22.2.25 09:45
@Justin Case píše: Více

Tak podle tebe je ošklivá. A co my s tím tady?
 Nic.

  • Citovat
  • Upravit
5008
22.2.25 09:46
@Mango_Lassi píše: Více

Kdyby jen podle mě :D :D :oops: :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mango_Lassi
22.2.25 09:47

@Justin Case try harder 🥱 🥱

  • Citovat
  • Upravit
9367
22.2.25 09:48
@Justin Case píše: Více

Tak proč jí řešíš? Řeš si radši tu jednoprocentní, která tě jedna z mála, co tě po svým boku snese.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2141
22.2.25 09:50

@Justin Case Krasavče, hoď sem fotku, my ji objektivně zhodnotíme. :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20888
22.2.25 09:53

@Justin Case Dobrý den,

taková slova vůči druhému člověku opravdu nejsou fér a zavání šikanou. Myslím, že bude fajn, když si od eMimina na týden odpočinete, napište si pak o odblokování. Příspěvek byl smazán.

Hezký den

Diana :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9836
22.2.25 09:56
@Justin Case píše: Více

Ty jsi ale ubožák :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1844
22.2.25 09:58
@Jahru píše: Více

Je, vždyť je to bývalé Pírko nebo jak se ten šovinistický dement jmenoval

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7296
22.2.25 10:00

My to tak máme v případě druhého dítěte v plánu, u prvního to máme tak napůl. Manželka není čistě na rodičáku, celý tři roky chodí na denní studium do školy, já mám takovou pracovní dobu, že to lze a buď se prostřídáme nebo máme hlídání. U případného dalšího bych zůstal doma já. Za prvé kvůli předpokladu, že manželka bude mít po dokončeném studiu větší plat a za druhé kvůli tomu, že v mém oboru mi nic neuteče. Máme to tak v plánu celou dobu. S malými dětmi nemůžou oba jít po kariéře, pokud nechtějí zrovna chůvu, což mi ne a je úplně jedno, jestli větší část péče o rodinu zajistí ženská nebo chlap a naopak, kdo se bude více podílet na příjmu pro rodinu. Jestli u někoho klesnu a budu méně chlap, to je mi úplně jedno. Důležité je, že jsme se takto domluvili doma a že s tím oba souhlasíme. Co si myslí ostatní, to nelze řešit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová