Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Hanča tady OPĚT!!! jede ty stejné fráze, které si zřejmě nacvičuje doma před zrcadlem.
A ještě vše překrucuje. Ano, orální sex nesnáším, neměla jsem problém jej poskytovat pouze svému ex, kterého miluji.
Jako společnice jsem orál běžně poskytovala, to je tam zcela běžná praktika, bez toho by mě hnali
Orál dělám pouze z lásky nebo když mam z nej finanční či jine výhody.
Jako bych to včera neříkal, viď Klopko? Akorát je pravda, že já jsem to trochu uspěchal a čekal jsem story o tom, že někdo s někým z urozené familie si to rozdá už na té rodinné oslavičce, ale uznávám bylo by to předčasné, tahle emiminovská ulice je nekonečný příběh a je potřeba mít víc sesmolených storek, ale počítám, že do roka a do dne bude mít utozeňátko sourozence, chválím za přidání nové postavy, traktorista, inženýrka, švagrová a neteř už byly postavy řekněme ohrané, asijský mladík, ten se moc neosvědčil, chtělo to trochu oživit chápu a chválím ![]()
Příspěvek upraven 02.12.24 v 16:44
@Matt 02 píše: Více
jasně, že bude další mimčo, určitě ma permanentku na testy DNA, bylo by škoda ji nevyužít.
@Vada píše: Více
Nikdy, ovšem už minuly rok jsem k narozeninám muži chtěla věnovat v knižní podobě témata a příspěvky, které tady na em píšu.
@vokishka píše: Více
No právě urozenej je tam víc, než doma.
@Andelskej_Satan píše: Více
Maj blbě nspsanej kód. Nefunguje to na skloňování.
@Anonymní píše: Více
Ty furt opakuješ to samé dokola ty stejné fráze, dnes jedeš další kolo, bohužel ti to vůbec nedochází…aneb dáme ještě dnes do třetice tu samou větu, ze jedu stejné fráze - už se ani nedivím uhozenému, že se vidí v chytré neteři, jestli bude carevič rozumem po tobě, tak bude rád maximálně za učňák s nástavbou
![]()
@Anonymní píše: Více
Já žila v domnění, že tvůj muž nemá ani tucha, že ses živila jako šlapka v bordelu aneb jakej šel, takovou potkal aneb svůj k svému…
![]()
@Matt 02 píše: Více
Kvůli tomu Vietnamci jsem musela začít chodit na nehty jinam, já jsem to na něj 3× zkusila, šla jsem tam potom na nehty, na pedikúru, potom jen tak se na něco zeptat, že jdu okolo, on se nechytal, do studia vzal ještě nějaké lidi, je to velké studio a říkal mi, že ho rozšiřuje, když jsem tam potom přišla, tak se na mě divně koukali, on jim asi řekl, že jsem po něm tak trochu vyjela.
Chodím teď do Ústí, naproti paláci Zdar je přes silnici už dlouho malé nehtové studio, je tam jern jeden Vietnamec a snad i ve městě nejlevnější, pohodář, nehty dělat umí, svádět ho nemíním.
@Andelskej_Satan píše: Více
Kde jsem psala, že jsem šla umývat nádobí? Myčku má snad dnes už každý stejně tak, jako pračku.
Klopi na potvrzení otcovství je i 1× dost… Chce to dívat se na věci v širším kontextu…
@Magical-eyes píše: Více
Já to tak neberu, aby tam člověk nemusel nikdy jít, tak musí být věrný, já na věrnost nehraju, věrní lidé jsou nudní lidé.
Věrní lidé umí být i velmi zábavní, ale ty obecně žiješ v jiné bublině…
Akorát když jde o to, kdo je skutečný táta a máma, tak tam jsem pro nudnou věrnost všema deseti… Ale každý to má jinak a ty to máš ještě úplně jinak…
Tak to nečti, trumpeto.