Partner a upnuté džíny a legíny

Anonymní
6.6.21 13:16

Partner-úplé džíny a legíny

Dlouho mi trvalo než jsem se rozhodla založit tuto diskusi. Je to trochu trapné. Mám partnera a ten nosí úplé džíny. Nevím, proč je nosí a nechci říkat, jak se má oblékat, ale vypadá srandovně. Je štíhlý, ale i tak. A také běhá a nosí leginy. Vím, že ostatní muži nosí na kraťasy na ty termo kalhoty. Slyšela jsem názor mého okolí, že leginy úplé nosí gejové. Co mám dělat? :D
Prosím anonym!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20778
6.6.21 13:20

Nech ho žít, on ti snad diktuje, jak se máš oblíkat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 13:23
@Janli píše:
Nech ho žít, on ti snad diktuje, jak se máš oblíkat?

Ne. Moje rodina se ale směje mužům, kteří se takto oblékají. Nechci jim ho proto představit. Jsme spolu dlouho a není mi dvacet, abych si to mohla dovolit. Je to můj život.

• Citovat
  • Nahlásit
8390
6.6.21 13:23

Já bych mu řekla pravdu, pokud by se mně zeptal, že prostě se ti to nelíbí.. a proč.. Mně manžel i já mu nemáme problém říct, že třeba toto tričko ti nesluší a enbo tyto kalhoty ti nesednou..
Ale zakazovat mu to nemůžeš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 13:24
@Janasas píše:
Já bych mu řekla pravdu, pokud by se mně zeptal, že prostě se ti to nelíbí.. a proč.. Mně manžel i já mu nemáme problém říct, že třeba toto tričko ti nesluší a enbo tyto kalhoty ti nesednou..
Ale zakazovat mu to nemůžeš ;)

On se mě neptá, jestli se mi to líbí. Vypadá to tak komicky, že se mi chce vždy smát.

• Citovat
  • Nahlásit
8441
6.6.21 13:31

Hlavně se mu mačkají a zahřívají varlata. Ale aspoň ten špatný vkus nebude šířit dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
6.6.21 13:32
@Anonymní píše:
On se mě neptá, jestli se mi to líbí. Vypadá to tak komicky, že se mi chce vždy smát.

Tak se zasmejte a reknete mu duvod. ;) Jestli to neni nafuka bez kousku sebereflexe, tak to vezme na vedomi a zaridi se, jak on uzna za vhodne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
6.6.21 13:33

Ve 21. století v roce 2021 řešit, jak se kdo obléká :think: Pokud on se v tom cítí komfortně, tak nevidím jediný důvod, proč to měnit. Dnes muži nosí sukně, jsou nalíčení, mají nalakované nehty a nosí růžovou - a co je na tom? Já zas nosím partnerovo kraťasy, a věřte nebo ne, všem je to fuk :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 13:35
@Cenarius píše:
Hlavně se mu mačkají a zahřívají varlata. Ale aspoň ten špatný vkus nebude šířit dál.

Zakázat nosit mu je nemůžu. Nechápu, kde k tomu přišel.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 13:38
@StudnetkaB01 píše:
Ve 21. století v roce 2021 řešit, jak se kdo obléká :think: Pokud on se v tom cítí komfortně, tak nevidím jediný důvod, proč to měnit. Dnes muži nosí sukně, jsou nalíčení, mají nalakované nehty a nosí růžovou - a co je na tom? Já zas nosím partnerovo kraťasy, a věřte nebo ne, všem je to fuk :)

Kdybych chtěla chodit se ženou, tak s ní chodím. Taky se neoblékám jako chlap. Já Tě chápu, ale vůbec mě nepřitahuje v těch úplých.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16886
@Anonymní píše:
Ne. Moje rodina se ale směje mužům, kteří se takto oblékají. Nechci jim ho proto představit. Jsme spolu dlouho a není mi dvacet, abych si to mohla dovolit. Je to můj život.

Prosím tě - dej mu svobodu, ať si najde někoho, kdo se mu nebude smát a nebude o něm zakládat diskuze na internetu a bude ho brát takového jaký je. To jaké kalhoty nosí je vážně to nejméně důležité.

Ty se nauč fungovat jako samostatná jednotka, ne jako někdo, kdo musí mít vše schválené od rodiny a kdo neunese to, že se pitomci v rodině chovají jako pitomci.
Dost ti to pomůže ve spoustě aspektů tvého života.

Jo a pokud je pro tebe vážně tak zásadní problém, tak si holt najdi chlapa, co smrdí i z fotky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4433
@Anonymní píše:
On se mě neptá, jestli se mi to líbí. Vypadá to tak komicky, že se mi chce vždy smát.

Já ti rozumím a chápu tě. Taky se mi to nelíbí a vadilo by mi to. Nicméně s tím opravdu moc nenaděláš. Zjus mu to říct na rovinu, ne Oklikou.
Ale asi sis ho takovýho už našla, ne? Tohle sis měla srovnat hned, nezapomeň, že dospělý člověk se nepředělává, maximálně si můžete vyjít vzájemně vstříc a najít kompromis. Ale po čase chtít změnu něčeho, co ti na začátku nevadilo, není úplně fajn.

Příspěvek upraven 06.06.21 v 13:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 13:39
@Ou píše:
Prosím tě - dej mu svobodu, ať si najde někoho, kdo se mu nebude smát a nebude o něm zakládat diskuze na internetu a bude ho brát takového jaký je. To jaké kalhoty nosí je vážně to nejméně důležité.

Ty se nauč fungovat jako samostatná jednotka, ne jako někdo, kdo musí mít vše schválené od rodiny a kdo neunese to, že se pitomci v rodině chovají jako pitomci.
Dost ti to pomůže ve spoustě aspektů tvého života.

Jo a pokud je pro tebe vážně tak zásadní problém, tak si holt najdi chlapa, co smrdí i z fotky.

Nechci muže, co smrdí, ale nechci chodit s mužem, co se obléká jak baleťák.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 13:42
@Kockazvysocan píše:
Já ti rozumím a chápu tě. Taky se mi to nelíbí a vadilo by mi to. Nicméně s tím opravdu moc nenaděláš. Zjus mu to říct na rovinu, ne Oklikou.

To jsi hodná. Nosí úplejší věci než já…nechápu, jak v tom může dýchat a chodit. O kvalitě spermií ani nemluvím.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16886
6.6.21 13:42
@Anonymní píše:
Nechci muže, co smrdí, ale nechci chodit s mužem, co se obléká jak baleťák.

no tak se sním rozejdi a neponižuj ho na internetu.

A teda jeslti takhle nezvládáš něco tak jednoduchého, jako sdělit partnerovi v čem se ti líbí (ne, to neznamená nařizovat mu jak se má oblékat), tak nejsi úplně materiál na úspěšné dlouhodobé vztahy a chce to začít trénovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat