Pekárna - netočí se jeden hák

5100
2.5.08 16:45

pekárna - netočí se jeden hák

Ahoj holky pekařský!
Mám technický problém. V mé dvouhákové pekárně se přestal točit jeden hák. Teda točí se naprázdno, ale když má zabrat těsto, tak to nezvládá. A je to v „základně“, protože když otočím vaničku naopak, tak nezabírá opět ten zadní. Hnací je přední.
Zkoušela jsem promazat co se dalo, ale nepomáhá. Do nějakýho velkýho rozebírání stroje se nám nechce, taky bysme to nemuseli smontovat dohromady.
Máte někdo zkušenosti nebo nápad? :idea:
Díky předem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12891
2.5.08 19:09

michni, možná někdo poradí něco lepšího, ale já osobně bych to odnesla do servisu. ale to jsi asi šlyšet nepotřebovala, že? ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9194
2.5.08 20:44

Mischni,pokud je v zaruce tak reklamovat,pokud ne tak do srvisu.asi maš špatnou hřidel.
Mi to udělalo na pekarně kdyaž jsem si ji dovezla s reklamace.Tak jsem jin ji během dvou měsicu vezla zpatky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
2.5.08 21:03

Ahoj, nám se taky netočil jeden hák, ale vůbec.Reklamovali jsme a vyměnili nám celou nádobu. Takže rada zní: REKLAMOVAT.
Bylo teda hrozné měsíc kupovat chleba. jak si člověk zvykne na domácí, tak kupovaný moc nejede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
3.5.08 18:10

Holky,
díky za reakce. Moje pekárnička je již poněkud obstarožní, myslím, že ji mám už tak 5 let a je kupovaná v Carrefouru, který jak známo již zmizel z našeho trhu… :( Sloužila pilně a poctivě, ale asi to teda bude chtít novou. Zatím to řeším tak, že když začně hňácat, tak ty suroviny nahrnu k tomu fungujícímu háku a on to zvládne, ale musím to hlídat, no.
Nevím, jestli by mělo cenu to někam nosit, navíc je to NO NAME, žádná značka.
Tak to možná zkusíme rozebrat a uvidíme - možná bude nový stroj… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
3.5.08 18:10

Holky,
díky za reakce. Moje pekárnička je již poněkud obstarožní, myslím, že ji mám už tak 5 let a je kupovaná v Carrefouru, který jak známo již zmizel z našeho trhu… :( Sloužila pilně a poctivě, ale asi to teda bude chtít novou. Zatím to řeším tak, že když začně hňácat, tak ty suroviny nahrnu k tomu fungujícímu háku a on to zvládne, ale musím to hlídat, no.
Nevím, jestli by mělo cenu to někam nosit, navíc je to NO NAME, žádná značka.
Tak to asi zkusíme rozebrat a uvidíme - možná bude nový stroj… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama