Pes pokousal člověka

Anonymní
15.6.15 19:13

Pes pokousal člověka

Ahoj všem. Potrebuji poradit. Máme německého ovčáka. Je hodný, akorád nemá rád, malé plemena,, kola, a nevím jak to napsat lidi, co mají ty hulky kdyz jdou na turu. Máme dost zabezpečenou zahradu.Pes se prostě nemuze dostat ven. Jenze hned vedle zahrdy, je vyšlapaný chodníček, kudy jezdí blázni na kole,, pěškari a podobně. Na obci uz jsme si stězovali, ze at porádně označí kudy je cyklostezka, Trvá to uz 8 lest, a nikdo stám nic nedělá. Ale k jádru věci. Protoze pes je na ně agresivní, tak ho musíme neustále zavírat do kotce, protoze si lidi stězují, a bojí se ho. Drevěný plot má prez dva metry :nevim:.Jenzr, dneska šla tchýně s mou dcerkou zavrít kruty. Sotva pootevrela branku, tak spozarohu vyjelo kolo.Pes to zpozoroval, a nez stačila zavrít branku tak pes proklouzl, srazil tu zenskou z kola a pokousal jí ruku a nohu. Tchýně hned psa odtáhla a já honem utíkala z baráku za tou paní. Je pravda ze to měla hodně, tchýně paní odvezla na pohotovost. Dál nevím. Pred hodinou prijela, a ze prej ta zenská nadávala jak je mozné ze takovej obr si běhá navolno,, a podobně..Ze ona má vrodině policajta ze to tak nenechá a ze bude pozadovat náhradu škody, a utracení psa :zed:.Jako o peníze tu nejde zaplatíme co chce, ale prece jen tak nemuze nechat utratit psA.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1800
15.6.15 19:17

Jo v tomhle state se to tak proste dela. Pes kousne a hned se utraci :-( Vec co nepochopim :-( Je fakt, ze kdyby mi pes pokousal treba dite, myslela bych jinak, ale pozadovat utraceni? Je to pes…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.15 19:18

Tak pes nebyl zabezpečený, pojišťovna bude vymáhat škodu za ošetřovné, zbytek je na rozhodnutí soudu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ya-ya
15.6.15 19:18

Doufam, ze nechá :cert: co kdyby tam jelo dite? :roll:

• Citovat
  • Upravit
20077
15.6.15 19:19

Takže pes napadl a pokousal člověka, no nevadí, peníze zaplatíme.. ale přece nemůže chtít utratit psa? No to sakra může chtít! Je to nevychovaný, nezabezpečený pes, který pokousal člověka!

nestačím se divit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38984
15.6.15 19:20

Holt za to, ze nejsi schopna vychovat a zabezpečit psa poneseš následky. Radši nechci domýšlet ci by ten tvůj čokl udělal dítěti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
15.6.15 19:23

Máte si ho dostatečně hlídat, když víte jak je na cizí lidi agresivní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.15 19:27

Ze jsem sem vubec psala.Az vám se někdy něco takového stane,,, tak si vzpomente ano.Ale já jsem zapoměla, jste všechny stoprocentí a vaší pejsouvé taky nemají zádné mouchy, jsou mírumilovní. Ten pes nikdy dítě nepokousal, nikdy. Děti má rád. Ale kolem zahrádky, kde je metr a pul mezera, a hned pechovej plot, nevede cyklostezka, je tam zákaz. proč se hned oborujete co kdyz pokouše dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
35375
15.6.15 19:27

Za pokousání se podle mě u nás psi neutrácí. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7023
15.6.15 19:28

U nás ve vsi opakovane pes pokousal lidi za pet let 4 napadení z toho jedno težké s následky..vždy proběhl staré paní ven z branky a je jejího zetě. Psaly se patice, dávalo se to na PČR A VŽDY DO ŠLO JEN K PŘESTUPKOVÉ KOMISI. Myslím, že vy sami riskujete, kdy napadne náké dítě nebo dojde k horšímu pokousání dospělého. Ale myslím, že pokud vy sami nebudete chtít tak utracení nehrozí. Netrestala bych psa ale vás. Pokud lidé nechodí po vašem pozemku tak chuzi kolem vašeho plotu jim fakt zakázat nemužete :cert:.
Viz k vlčákum náš pes vlčák vychovávaný s detma najedou začal být nervozní, začal padat na zadní nohy a proste najednou deti nesnesl manžela poslouchal na slovo ale mě a deti pořád jen sledoval..ležel a sledoval každý náš pohyb. A v nestřežené chvíli skočil po synovi, když manžel zašel do dílny a syn si hrál s míčem. Psa sme utratili.Ano oplakali sme to, uznali svou chybu, ale za mě vlčák už nikdy.
Vlčák totiž vetšinou opravdu přijme jen jednoho člena rodiny jako pána a není uplně vhodný do rodiny s dětma a čím je starší tím je nervoznějsí.
Veterinář nás přemlouval at to neděláme ale myslím, že naše rozhodnutí bylo lepší jak ho zavřít do smrti do utulku do kotce
TAkže dělej dle svého svedomí a vedomí, ale abys jednou nebrečela a za me pokud to udělal jednou udelá to znova při další příležitosti.

Příspěvek upraven 15.06.15 v 19:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4289
15.6.15 19:28

Nezlob se, ale já se té paní nedivím… Bohužel pro zvířata není vězení jako pro lidi, když něco udělají… Kdyby na ní trěba jen vyjel, tak ještě dobrá, ale pokud jí ten pes pokousal jak píšeš ty, hodně.. No, chudák paní.. Pokud je ten pes takto agresivní a nedokáže se ovládat, tak asi jiná možnost není… Jak píšou holky, nedej bože aby takhle pokousal dítě.. 8o :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20077
15.6.15 19:29
@Anonymní píše:
Ze jsem sem vubec psala.Az vám se někdy něco takového stane,,, tak si vzpomente ano.Ale já jsem zapoměla, jste všechny stoprocentí a vaší pejsouvé taky nemají zádné mouchy, jsou mírumilovní. Ten pes nikdy dítě nepokousal, nikdy. Děti má rád. Ale kolem zahrádky, kde je metr a pul mezera, a hned pechovej plot, nevede cyklostezka, je tam zákaz. proč se hned oborujete co kdyz pokouše dítě.

za psa je zodpovědný majitel - jak za zabezpečení, tak za výchovu. V obou případech jsi selhala. Být tebou, tak zalezu někam hluboko a přestanu se tady ohánět větami jako „nikdy dítě nepokousal“. Té cyklistce jsou taková prohlášení k prdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
15.6.15 19:29

Klid, je to troll :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.15 19:30

Dostatečně hlídat,,,musím se ale fakt zasmám,,Tchýně otevrela branku,,pes lezel na zahradě,, a ve mziku se to stalo. A není to čokl, ale pes,,Není muj, ale od tchýně,,,Nenapsala jsem ze nevadí ze pokousal clověka, napsala jsem ze to co bude chtít zaplatit to zaplatíme. Neprekrucuj laskavě moje slova

• Nahlásit
  • Citovat
15.6.15 19:30
@Anonymní píše:
Ze jsem sem vubec psala.Az vám se někdy něco takového stane,,, tak si vzpomente ano.Ale já jsem zapoměla, jste všechny stoprocentí a vaší pejsouvé taky nemají zádné mouchy, jsou mírumilovní. Ten pes nikdy dítě nepokousal, nikdy. Děti má rád. Ale kolem zahrádky, kde je metr a pul mezera, a hned pechovej plot, nevede cyklostezka, je tam zákaz. proč se hned oborujeteco kdyz pokouše dítě.

Asi proto, že ten pes těžko rozpozná věk člověka jedoucího na kole. Dalas dotaz na server pro matky, tak co se divíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama