Pikaluna x Lelosi

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7.6.23 08:38

Já mám několik legín Lelosi a dvoje Pikaluna.
Kvalitou mi přijdou lepší Lelosi, je to jemnější, a dle mě i víc elastický materiál (potřebovala jsem určitou konkrétní barvu, kterou Lelosi nemělo). Jako neříkám, že bych si Pikaluna už nekoupila, kdyby mě zaujal dizajn, ale u dvou (barevně) stejných legín bych bez přemýšlení vzala Lelosi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3681
7.6.23 08:49

Lelosi je neskutecny shit. Po par vypranich je to zmolkovy vybledly hadr, který je vhodny tak maximálně na cestu k popelnici s tím, že to tam člověk rovnou hodí.
Nechápu, že to někdo může opakovane kupovat :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19024
7.6.23 09:58

Pikalunu nemám, Lelosi mám a já s nimi problém nemám, ale četla jsem, že se teď hodně pokazila kvalita. Ty nejnovější nemám, tak nevím.
Já teď přešla na Lanuma a jsem spokojená, přijdou mi taky jako Lelosi, možná jsou jen trochu kratší, což mi nevadí, protože jsem malá :lol: A hlavně jsou o dost levnější.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4785
7.6.23 10:04

Moc kvalitní nejsou ani jedny, za sebe mám nejradši asi legíny Galsari.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1615
7.6.23 11:54
@BabaJagga píše:
@kruel A jak zakladatelce pomůže tvoje peskování? Uplně stejně - nijak, je to taky uplně mimo.
:mrgreen: :mrgreen: jojo jak dojdou argumenty :nevim: :mrgreen: :mrgreen: :mavam: :* :*
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15
7.6.23 22:47

@kruel Řekla bych, žes žádné argumenty ani neměla. Tvé peskování je prostě taky mimo téma. :) Tak se s tím smiř. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.23 13:40

Lelosi ani Pikaluna doma nemám, mám zato nádherné a příjemné legíny od Jožánka. www.jozanek.cz Česká výroba, nejsou úplně nejlevnější, ale ty legíny jsou vážně super. Mám od nich i zimní kabátek a taky spokojenost. 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31195
6.8.23 13:43

Já bych chtěl hlavně kontakt na modelky Lelosi. Už koukám na výrobky Lelosi místo porna

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
11.11.25 07:59

Ahoj, už jste se setkali s tím, že by vam nedorazilo zbozi od pikaluna?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák